Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co do garażu to mam nieogrzewany, i szerokości Ja+Vectra
mam podobnie, tyle że ja + 407-ka,ale lepsze to niż oszronione szyby itp., jest też ogrzewany, ale corsa żonki tam mieszka :) za to zamarzły mi 3 szyby, otwiera się tylko z tyłu po stronie kierowcy :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

miałem już montować tylna klapę do Swifta a okazało się ze róg jest zagięty klapę, nie ja ją odbierałem od kuriera a sprawdzana była tylko szyba :/ ale raczej to winna kuriera bo na zdjęciach na aukcji nie było tego widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałoś zrobiłem ten sam błąd + zamarnięte drzwi praw + lewe więc wchodziłem przez bagażnik :) zanim dojechałem do mechanika z tarcz dymiło się i paliło żywym ogniem :) tarcze i klocki z tyłu do wymiany, już się robi wieczorem przegląd roczny, w poniedziałek ubezpieczenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :(

k*uurrr.

Ostatni mandat jaki dostalem to 16000NOK, to razem z kosztami sadowymi. 99kmh w 60! Wtedy jeszcze Polska nie byla w UE i nie mogli mi zabrac pl prawka. A przy takim wykroczeniu juz tu zabieraja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.