Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uroki posiadania jednego pokoju w bloku. Czekam aż mi się rodzice wyprowadzą :lol: A inne rzeczy, od codziennego użytku po pozostałe hobby trzeba gdzieś trzymać. Oczywiście szmatki, polerka, pady i aplikatory są w szafie na swojej półce, wiadra też gdzie indziej.

 

Panowie, przecież ja tylko na spróbunkę, niezaraźliwie kupiłem parę pierdółek. A potem jeszcze parę. I polerkę. I kolejne pierdółki. A dziś przyszły ostatnie. Zaczynam się bać, że minetoo ma rację :mrgreen:

 

Swoop, potencjalna żona wie o może 70% arsenału, jeszcze za bardzo nie brzęczy :D. Staram się informować ją w miarę rzetelnie, niech wie co bierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja. Kupiłem ostatnio regał żeby poukładać jakoś nowe produkty i te które dotychczas miałem i mimo, że wszystkiego jeszcze nie zapełniłem już czuje, że będzie mało i kombinuje gdzie ustawić następny regał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy martwili się faktem wsadzenia diesla do BMW ///M Gmbh. Oficjalna prezentacja:

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=640126

 

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

trza zmieniać firmę :wallbash::wallbash::mrgreen:

 

Oj tam, F10 M daje rade, pozatym w mojej opinii to jak na razie jedna z bardzo nie wielu firm ktora jeszcze trzyma jakosc :) Ale fakt, klekot w M to juz troche przesada, moze zrezygnowali z hybrydy i musza wprowadzac dizle zeby utrzymac mozliwosc produkcji M :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ręcznego zimą się nie zaciąga ... :?

 

Używam cały rok.

 

Nigdy nie miałem problemu, nawet zeszłej zimy kiedy mrozy sięgały -20*C wszystko ładnie śmigało. Moim błędem było to ze wczoraj myłem, zaciągnąłem i zostawiłem tak na noc.

 

 

P.S. Zima jest od tego, zeby zaciagać ręczny :D

 

 

Co do garażu to mam nieogrzewany, i szerokości Ja+Vectra ;)

Ale przynajmniej autko nie moknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.