Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla wszystkich, którzy martwili się faktem wsadzenia diesla do BMW ///M Gmbh. Oficjalna prezentacja:

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=640126

 

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

trza zmieniać firmę :wallbash::wallbash::mrgreen:

 

Nie masz się co martwić. Teraz wartość prawdziwych, benzynowych "M" poszła o 40% w górę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy martwili się faktem wsadzenia diesla do BMW ///M Gmbh. Oficjalna prezentacja:

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=640126

 

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

trza zmieniać firmę :wallbash::wallbash::mrgreen:

 

 

po 80kkm będą tak kopciły :

 

 

 

:lol::lol:

 

Panowie bez przesady.

Nie chcę robić na forum zamieszania ale według danych te emki z dieslem będą mega szybkie i dołączając do tego ( ze tak napiszę - nie chcę żeby temat poszedł w tym kierunku) wciskania w fotel w dieslu to gdyby nie budżet sam bym to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padl mi wyswietlacz w kamerce a jutro wyjazd w gory na deske.

Zrobilem maly research i okazuje sie ze to znany problem. Amerykance sprzedaja sprzet bo sie sprzedaje jak cieple buleczki a ekrany padaja sobie o tak o :wallbash:

Odpowiedz od producenta:

"Hi Maciej

 

We're sorry to hear you are having some issues with your LCD BacPac.

 

If you are unable to power on the LCD BacPac with your HD HERO2 and a fully charged battery, then unfortunately there could be a communication failure between the camera and BacPac. We have recently discovered a fault in the camera's firmware that can cause this issue. Our developers are currently working on a fix, and we hope to release a firmware update for the camera within the next several days to address this fault. Once this update is available, we'll be sending you a follow up email to provide you with instructions to complete the update.

 

Our apologies for this temporary inconvenience, but we will do our best to get everything back up and running for you as quickly as possible."

 

:wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.