Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedziesz szosą zero samochodów nagle zaczyna się las, niby nic nadzwyczajnego ale przed lasem znak pionowy bardzo niski ograniczenie do 40km/h, oni za krzakami machają mi a miałem 70km/h... zajjebiscie :lol:

 

To jest wczesniejsza sytuacje,

 

najlepiej, zamiast budować drogi, to stawiać smieszne ograniczenie predkosci, 100km w polsce jedziesz około 2h... zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to przeciągnął ją po dachu, cały dach porysowany, co za kretyn :dontknow:

 

kiedyś widziałem akcję z magnesem nodymowym do którego była przymocowana wiązanka młodej pary na masce... też ściągali ciągnąc po masce limuzyny... efekty - nietrudnio się domyśleć :lol:

a wystarczyło podłożyć rajstopy damskie pod spód (taki patent też widziałem) :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jestem wściekły... Przed chwilą wpadłem w poślizg i uderzyłem tylnym bokiem o krawężnik. Efekt? Pogięta felga, skrzywione koło, przestawiona kierownica, pęknięty kapsel... Ciekawe teraz co będzie do roboty... :thumbdown:

 

Istna masakra... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie odstawiłem samochód do elektryka z kierunkami. Samochód zrobiony i 100 zł w plecy. Uszkodzony moduł haka który kosztuje 280 zł...

 

Szczęście w nieszczęściu że haka nie używam bo nie mam do niego główki więc na razie zostaje w kieszeni

 

 

przed lasem znak pionowy bardzo niski ograniczenie do 40km/h,

 

minimalna wysokość na której znak powinien wisieć to 2m no chyba, że wisi ich kilka na jednym słupie to wtedy 1,5m więc może tu trzeba było się kłócić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, gdzie się rozbiłeś? :o

 

Okolice Hetmańskiej. Zaraz jadę na oględziny do znajomego mechanika w Andrzejowie. Boję się, że wahacz i amorek jak nic do wymiany... :(

jak mondeo to zapewne sprezyna pękła albo pęknie amor raczej twardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz szosą zero samochodów nagle zaczyna się las, niby nic nadzwyczajnego ale przed lasem znak pionowy bardzo niski ograniczenie do 40km/h, oni za krzakami machają mi a miałem 70km/h... zajjebiscie :lol:

 

koza dostałeś 10 pkt za przekroczenie prędkości o 30km/h, czy była "kumulacja" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, gdzie się rozbiłeś? :o

 

Okolice Hetmańskiej. Zaraz jadę na oględziny do znajomego mechanika w Andrzejowie. Boję się, że wahacz i amorek jak nic do wymiany... :(

jak mondeo to zapewne sprezyna pękła albo pęknie amor raczej twardy

 

Byłem już u mechanika. Póki co wahacz poprzeczny do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.