Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wizyta w straży wiejskiej, efekt: strzelone 4 fotki na odcinku piotrkowskiej gdzie mieszkam i nałożenia mandatów wysokości 2000zł i 20pkt karnych, sprawa wylądowała w sądzie. ja tym :zly: tego nie podaruje! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wjazd na ulicę piotrkowską gdzie jest znak zakaz ruchu w obu kierunkach + tabliczka z wyłączeniem blablabla, a ja jako mieszkaniec miałem prawo do wjazdu na ten odcinek gdzie znajduje się posesja, miałem bo od sierpnia 2011 zmieniła się ustawa czy coś tam że teraz trzeba mieć identyfikator itd, niestety nikt nie pomyślał o tym że należałoby poinformować o tym mieszkańców listem poleconym bądź też jakąkolwiek informacją na klatce, podwórku, bramie że dotychczasowe metody przestają obowiązywać. ja dowiedziałem się z TV na poczatku tego roku że jakieś kamery są i zdjecia są robione i trzeba mieć identyfikator i blablabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zdit.uml.lodz.pl/?str=46&id=1063

 

900tys. zł na to wydali, widać SM nie chce się stać i łapać, wolą zza biurka to robić. mogliby tą kasę na remont dróg przeznaczyć bo dziurska takie są że masakra, dzisiaj cudem ominąłem wyrwę w jezdni, prawie przy tym uderzyłem w auto jadące z przeciwka :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.