Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, myslę że mówimy o porównywalnych możliwościach obrażeń, nie mówię o jeżdzie na rowerze do sklepu ;)

 

Nie do domyśliłam się, że nie o jazdę do sklepu chodziło ;)

 

No i kondycji :P . Motocross to zajefajna sprawa ale wiadomo, jak to każdy sport motorowy, pochłania spore ilości kasy. Puki co to moge sobie jedynie poogladac filmiki na yt :P

 

hehe no wiesz niektórzy twierdzą, że wiezienie tyłka na crossie nie wymaga żadnej kondycji :D a tak na serio jeżeli chodzi o koszty to są to ogromne ilości pieniędzy, które trzeba włożyć i których niestety się nigdy nie "wyjmie". Nawet będąc w reprezentacji Polski, PZM ma to w nosie i kasy nie daje :( temat rzeka... dla mnie bardzo bulwersujący, bo mamy kilku dobrych zawodników, o których nikt nigdy nie słyszał a szkoda, bo to bardzo fajny i emocjonujący sport :)

Też coś wkleję (mam nadzieję, że Nowicki nie przeczyta, bo dostanę po uszach :D

Jedno z moich ulubionych zdjęć :) tzn ja robiłam a "modelem" oczywiście jest Paweł :)

bd3b87e85dbcacddmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiolka mx_n, standard w naszym kraju, w którym jedynymi sportami którym poświęca się uwagę są piłka nożna, ręczna, sraka owaka, ewentualnie sezonowo Małysz czy Kowalczyk. Z rowerowania też nikt się nie utrzyma...

U mnie w mieście przez kilka lat zabiegalismy różnymi sposobami o stworzenie miejscówki z prawdziwego zdarzenia do uprawiania ex kolarstwa (tak na prawdę to już udostępnienie terenu byłoby czymś), skończyło się na niczym, ale oczywiście w międzyczasie powstało xxx boisk i xxx placów zabaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Moja gosposia dziwnie patrzy jak wspominam o nowym rowerze i że potrzebuje 15 tysi na ramę i widelec :lol:

 

no u nas temat trochę ucichł po 3 operacjach w ciągu 3 lat ;) "Kawa" oczywiście stoi w garażu ale czasu brak ;)

 

Wiolka mx_n, standard w naszym kraju, w którym jedynymi sportami którym poświęca się uwagę są piłka nożna, ręczna, sraka owaka, ewentualnie sezonowo Małysz czy Kowalczyk. Z rowerowania też nikt się nie utrzyma...

U mnie w mieście przez kilka lat zabiegalismy różnymi sposobami o stworzenie miejscówki z prawdziwego zdarzenia do uprawiania ex kolarstwa (tak na prawdę to już udostępnienie terenu byłoby czymś), skończyło się na niczym, ale oczywiście w międzyczasie powstało xxx boisk i xxx placów zabaw

 

ech to widzę, że niestety problemy są bardzo podobne i w tym temacie mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty! I to mnie wkurza nie tylko dzisiaj! to tak żeby w temacie było ;) ). Torów motocrossowych jest jak na lekarstwo i tutaj oprócz władz pojawia się jeszcze problem "zielonych" i okolicznych mieszkańców (bo hałas). No i koło się zamyka :(

a szkoda, bo samo kibicowanie daje dużo frajdy i zawody mogłyby się przyczynić do rozwoju mniejszych miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem Pandą odebrać faktury a wyszedł niby kierownik sklepu i do mnie czemu firma takimi małymi pierdółkami wysyła pracowników już nie stać ich na lepsze auta niż panda mówi takie auto to dla sekretarki dobre ale nie dla pracowników, po chwili pow że to moje to już nic nie mówił ale nerwów mi napsuł tempy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, :/ będzie drogo w firmowym serwisie.

Dajesz do elektronika kumatego i stoi za parę złoty może ;)

 

Firmowy odpada! niedosyć że drogo to jeszcze opinie słabe. Ale jest nadzieja że naprawią za darmo w ramach akcji dotyczącej wadliwych układów Nvida :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SZyBA, Trzeba było czystym podjechać to by pochwalił :D

 

A mnie dziś wkurzyła poczta polska, wygrany plakat z dakarowcem Małyszem zniszczyli mimo, że był zapakowany w sztywną tubę :zly:

Co oni robili z tą przesyłką, żeby to tak rozwalić :dontknow::wallbash:

 

A miałem o nich coraz lepsze zdanie, bo dużo zakupów z forumowych sklepów dochodziło w całości i całkiem szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGY_NET, heheheh to mnie akurat rozbawiło no sytuacja taka że służbowe doblo zapomnieli wyłączyć radia i akumualtor padł, więc nie było jak widać nie interesuje ich za bardzo to, to jeszcze ja mam co martwić się czy odpalać z kabli albo akumulator ładować?rychu, Powiem tak tam jest syndrom nie wiem czego ogólnie uważają że panda to albo auto dla kobiety sekretarki już kiedyś była taka sytuacja że do firmy przyjechał jakiś przedstawiciel i pyta się czy jakąś kobietę sekretarkę zatrudnili bo panda stoi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak tam jest syndrom nie wiem czego ogólnie uważają że panda to albo auto dla kobiety sekretarki już kiedyś była taka sytuacja że do firmy przyjechał jakiś przedstawiciel i pyta się czy jakąś kobietę sekretarkę zatrudnili bo panda stoi

Nie tylko u ciebie u mnie też ostatnio miałem podobnie ze wychodzę z pracy a znajomy z innego piętra pyta sie czy pożyczyłem auto od dziewczyny po czym wsiada do swojej ogromnej i zardzewiałej Audicy 100 i co klops nie odpaliła i już chyba z miesiąc stoi na parkingu w robicie bo chłopa nie stać na naprawę. Ja tam wole mieć zadbany i w 200% sprawny babski samochód niż wielki ale złom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj odebrać auto z naprawy.

Dzwoniłem jeszcze o umówionej porze do warsztatu - no niestety okazało się, że z zamkiem jeszcze jest coś nie tak, klocki hamulcowe jeszcze sie wymieniały - proszę zadzwonić za godzinę. Za godzinę i półtora i dwie już się nie dodzwoniłem bo nikt nie odbierał :wallbash:

 

I w sumie to kit z tym, bo i tak bym nie dał rady już dzisiaj auta odebrać, ale bym przynajmniej wiedział ile kasy wziąć - przechodziłem dzisiaj koło swojego banku... a tak - jutro będę się pewnie gonił do banku, a dopiero później do warsztatu :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie od pewnego czasu wkur.. prawie wszystko :zly::zly::zly: sesja się zbliża na Politechnice doktorki robią pod górkę a ja jestem w ciemnej dupie jak na razie żeby w ogóle być dopuszczonym do egzaminów :dontknow: + praca+ problemy życia codziennego :zly: dobrze ze jutro już weekend uffffff :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbity bark na motocyklu 3 miesiące temu cały czas trochę boli :wallbash::zly:

Wg. lekarza wszystko ok :wallbash:

Zerwane wiązadło w stopie 14 miesięcy temu , też czasami boli i lekko puchnie - wg kilku lekarzy w tym sportowego opiekującego się kadrą narciarską - tak będzie przez kilka lat przy dużych obciążeniach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Checio, ze 2 lata temu skręciłem kostkę, dość poważnie. Zerwanie torebki stawowej, mega duży obrzęk (nie sądziłem, że tak bardzo może noga spuchnąć). No i to już raczej do końca życie będzie się odczuwać. Gram co tydzień w kosza, latem częściej i wtedy pobolewa kostka... no cóż, trzeba zacisnąć zęby i grać ostrożniej ;)

 

ps. sporzajem w papiery i to bylo 3,5 roku temu... leci ten czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe no wiesz niektórzy twierdzą, że wiezienie tyłka na crossie nie wymaga żadnej kondycji :D a tak na serio jeżeli chodzi o koszty to są to ogromne ilości pieniędzy, które trzeba włożyć i których niestety się nigdy nie "wyjmie". Nawet będąc w reprezentacji Polski, PZM ma to w nosie i kasy nie daje :( temat rzeka... dla mnie bardzo bulwersujący

 

Dokładnie, jak byłem w reprezentacji Polski w Quadcrossie to 0, słownie ZERO pomocy... Żeby jakikolwiek gest, wpisowe odpuścili, czy coś. Za tytuł MP też nic. Wiadomo, że nikt nie oczekuje wiecznej chwały i milionów Euro nagrody, ale kurcze niech chociaż koszt wyjazdu się zwróci za wygraną, a tak aż się nie chce jak 'zarząd' ma wszystko gdzieś, nawet głupie wydanie licencji jest dla nich problemem. No i kasa... oj kasa okrutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest nadzieja że naprawią za darmo w ramach akcji dotyczącej wadliwych układów Nvida

A Macbook kiedy kupiony? Generalnie przedłużali gwarancję na Nvidią o jeden rok, maksymalnie do 5 lat (jeśli wykupiłeś dodatkową gwarancję na 4 lata :wallbash: ). Niestety komputer mojego ojca spóźnił się 4 miesiące... :dontknow: Skończyło się na "naprawie" czyli zmiana cyny lutowniczej pod układem Nvidii. Oczywiście to nie pomogło, bo problem leży pod rdzeniem - odkleja się. Należy wymienić układ na nowy w jak najświeższej rewizji = 250zł układ + ok 200zł reballing. Mi przeprowadzono sam reballing. Oczywiście komputer padał co tydzień. Kupiliśmy z ojcem nową płytę z inną kartą graficzną za 200zł, a stara płyta dalej leży w serwisie.

Bez wymiany płyty/układu nic się nie da zrobić. Pisałem do Nividii w Berlinie (główna siedziba na Europę zachodnią) do Della Polska i Irlandii, generalnie nikt nie mógł mi pomóc. W Stanach to z pocałowaniem ręki nawet 5 letni sprzęt z roczną gwarancją wymieniają. Ale niestety nie mieszkamy w USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.