Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sęk w tym, że niektórzy "paczą" i jadą, więc nawet nie widzą że zajechali. Jakoś trzeba dać im znać, żeby następnym razem pomyśleli. A że nie ma podstaw prawnych do pouczania? Bez sensu stwierdzenie, mam wytrzeć pot z czoła i pomyśleć, że następnym razem nie wymusi? A co jak widzisz idiotę stającego na środku dwóch miejsc, nie zwracasz mu uwagi bo nie ma podstawy prawnej? Ja się go kulturalnie pytam, czy nie może stanąć po ludzku bo inni też mogą chcieć zaparkować.

 

A z koniecznością przewidywania się zgodzę, ale jeśli będziemy próbować przewidzieć wszystkie kretyńskie zachowania to wyjdzie, że lepiej wcale nie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oczywiście niebezpieczeństwo minęło, ja tylko zwolniłem, bo akurat jechałem 40km/h, ale tutaj chodzi o to co zauważył czaptan. jak nie zatrąbisz to on może nawet nie wiedzieć, że zrobił źle, bo raczej nikt umyślnie nie wyjeżdża pod auto i trzeba dać mu to do zrozumienia. ja nie trąbie na ludzi żeby im pokazać moją wyższość/zdenerwowanie czy co tam jeszcze można napisać tylko żeby dać im do zrozumienia, że zrobili coś źle. jak mi pieszy przechodzi nie na pasach, ale na mało uczęszczanej drodze, gdzie nie ma pasów blisko i jest dobra widoczność to zwalniam i przepuszczam, ale jak mi ostatnio babka przechodziła na zakręcie z wózkiem 30m od pasów to nie żałowałem klaksonu. musiałem awaryjnie hamować na zakręcie. na szczęście prędkość była przepisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy da się zrobić coś z klamką od drzwi (normalnych w domu), żeby nie dało się zamykać drzwi za pomocą trzaskania, czyli pociągnięcia bez naciskania klamki?

 

W sensie, żeby trzeba było naciskać klamkę, aby ten cyngielek chodził i dało się zamykać/otwierać drzwi. Da się coś zmodyfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy da się zrobić coś z klamką od drzwi (normalnych w domu), żeby nie dało się zamykać drzwi za pomocą trzaskania, czyli pociągnięcia bez naciskania klamki?

 

W sensie, żeby trzeba było naciskać klamkę, aby ten cyngielek chodził i dało się zamykać/otwierać drzwi. Da się coś zmodyfikować?

 

Tak, zamień "lewy" zamek na "prawy" lub na odwrót w zależności jaki masz aktualnie.

Na pchnięcie już się nie zamknie.

 

Albo zmodyfikuj ten "cyngiel", aby nie był półokrągły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak poszedłem do dentysty też się czułem niepewny, ale nie przestraszony. Już mnie nie denerwuje ten świst wiertarek, igłą mnie znienacka kłują, ceny nie najgorsze. A w grudniu między świętami miałem robioną pierwszą w moim życiu plombę. Nieźle wyszła. A tak tylko kontrolnie oglądać zęby i pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.