Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Grześ dzięki, Ty to wiesz jak podnieść na duchu...

Ja tylko przekazuje informacje :dontknow::dontknow:

 

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... =0u&id=697

spoko, od dwóch dni sprawdzałem pogodę i wiedziałem co mnie czeka... ale nadzieja była, że tak jak na Cape Canaveral okienko pogodowe będzie i będzie można przygotować alfine do polerki bez moczenia grzywki, ale z drugiej strony auto spłukane będzie za free :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem auto na 15 min na parkingu tesco, specjalnie postawiłęm we wmiare luźnym miejscu.... wracam i co? i jakaś kurewa zrobiła piękny szlaczek na masce o dlugosci 80-100cm :zly:

rysa do podkładu :zly:

 

byłem w tesco poprosić o wglad w monitoring- niestety udostępniają tylko na wniosek policji :?

 

czy ktoś wie jak podejść do tematu? jest sens zgłaszać na policje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah poniedziałek i od razu nagana. Powod; samowolne opuszczenie miejsca pracy, urwałem sie w piatek na 10 minut przed czasem :), ale jak władza prosi o przyjscie do pracy poł godziny wczesniej to juz nie pamietają. Wiem, wiem zadne wytłumaczenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem na jedyne zajęcia, które miały być od 8 i oczywiście nasz kochany profesor nie przyszedł :wallbash: Zrobiłem 60 km na marne :dontknow: Jeden plus, to to, że p drodze odwiedziłem bezdotyk 8-)

 

Znam ten ból, brutalne czasem jest niestety życie studenta :( Też dziennie robię 70km na uczelnię i spowrotem. A takie akcje nie dość, że są dość irytujące to nieraz potrafią szarpnąć za kieszeń. W poprzednim semestrze zdarzyło się, że dwa razy odwiedzałem uczelnię tego samego dnia i dwa razy okazało się, że nie było zajęć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.