Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wkurza (mało powiedziane) mnie nowomoda używania zwrotu "chapeau bas" czy tak trudno jest powiedzieć po Polsku że się kogoś lub coś podziwia?

 

+1.

Ale to tylko jeden z przykładów irytujących zapożyczeń. Indiid maj frend, siur, grejt... K$^wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno "w interesach" w tzw. MIASTECZKU ORENŻ :mrgreen: (aleje j. 160) - niech Opatrzność chroni mnie przed takimi miejscami :shock::kox:

 

Ja to na szczęście do grubego korpo mam jeszcze daleko, ale też przed końcem miesiąca zfokusowanych na szukaniu wolumenu nie brakuje :evil:

 

p.s. Evo orientuj się :!::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna guma przegubu przepuszcza smar, bo cała felga od środka upaprana tym ustrojstwem. Wpadłem w ciemno szczotą do felg i skończyło się myciem jej rozpuszczalnikiem :| Jutro trzeba się temu przyjrzeć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna guma przegubu przepuszcza smar, bo cała felga od środka upaprana tym ustrojstwem. Wpadłem w ciemno szczotą do felg i skończyło się myciem jej rozpuszczalnikiem :| Jutro trzeba się temu przyjrzeć :o

 

A nie lepiej sprzedać Clio? :) Co miesiąc coś Cię w nim "wkurza" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożar na pokładzie poloneza :thumbdown:

 

sfajczyła się centralka alarmu i kilka okolicznych przewodów wiązki w okolicach stacyjki, czeka mnie zabawa w małego elektryka

 

aż mi ciśnienie skoczyło, jeszcze mi się łapy trzęsą. Holował mnie kolega driftowozem :lol: z rozwalonym sprzęgłem, linka urwana kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna guma przegubu przepuszcza smar, bo cała felga od środka upaprana tym ustrojstwem. Wpadłem w ciemno szczotą do felg i skończyło się myciem jej rozpuszczalnikiem :| Jutro trzeba się temu przyjrzeć :o

 

A nie lepiej sprzedać Clio? :) Co miesiąc coś Cię w nim "wkurza" :-]

 

x2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumulacja w weekend...

Uszkodzona myjka - z lancy leje się woda, pewnie jakiś oring padł.

Zapieczone śruby w Golfie, klucz pękł, dopiero 2-metrowa rurka pomogła... Podziękowałbym z chęcią Niemcowi za takie dokręcenie śrub. Po zdjęciu kół widać, że są "zjedzone od środka" - więc geometria mnie czeka...

A w Vectrze wymienione końcówki drążków, gumy stabilizatora i sprężyny, które jak się okazało kupiłem złe... Przód stoi jak koza teraz :( No i geometria też do zrobienia, bo już w sobotę nie było gdzie tego ogarnąć. Żeby było fajniej lewy wahacz też się "kończy"...

:zly:

 

Jedno co pociesza, to że już letnie felgi i opony pozakładane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, to była kuna.

 

 

Rok temu mialem identycznie, tez z kuna, tylko, ze na masce. U mnie to wygladalo tak, jakby maska byla dla niej zbyt sliska, zeby wejsc i zsuwajac sie po niej, zaczepiala sie pazurami o lakier :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.