Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podczas rutynowego przeglądu astrolota wyszło

...podczas rutynowego mycia pozimowego wyszło, że mam przerdzewiałe drzwi kierowcy :shock:

Parę tygodni temu wyszło, a nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, że tak bez żadnego znaku ostrzegawczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier*** świece Bosch'a. Więcej ich nie kupię. 2 razy kupiłem i 2 razy padły po małym przebiegu. Denso upalałem do końca bez najmniejszego problemu i znów do nich wrócę, chociaż, że są kilka złotych droższe to jakość bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie tak nie wku..wia jak świadome łamanie przepisów. ruch w tym dniu był średni więc można było jechać spokojnie. ale kilku "miszczów kierownicy" oczywiście musiało pojechać po swojemu.

filmik z niedzielnego powrotu DK-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość przypadków to kończąca się podwójna :dontknow:

Przewrażliwiony jesteś...

Nie przyjeżdżaj proszę w wakacje na mazury,bo potem tacy prawi kierowcy jeżdżą za ciągnikiem i go nie wyprzedzą bo podwójna i trzeba kolumny całe brać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie tak nie wku..wia jak świadome łamanie przepisów

Co się dziwisz, jadąc z Kłodzka w stronę Wrocławia jest strasznie dużo miejsc z podwójną ciągła, gdzie spokojnie można wyprzedzać - jeśli nie jest to kolumna tirów oczywiście. Fakt, że są tez miejsca z przerywaną, na których nigdy nie odważyłbym się wyprzedzać :song:

Nie obraź się, ale znakomicie widać, że po prostu "zamulałeś" ruch, skoro nawet Kangoo blaszak w podstawowym silniku wciągnęło Cię nosem ;) Specjalnie obejrzałem całe 5 minut filmu i nie zauważyłem ani jednej ryzykownej sytuacji :dontknow:

można było jechać spokojnie

Czy każdy musi? Uwierz, że jeżdżąc codziennie, po prostu poszczają nerwy, jeśli znów miałbyś być pół godziny później w domu, bo ktoś postanowił "akurat dziś" eko drajwing uprawiać.

 

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" - trochę więcej wyrozumiałości dla innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjeżdżaj proszę w wakacje na mazury,bo potem tacy prawi kierowcy jeżdżą za ciągnikiem i go nie wyprzedzą bo podwójna i trzeba kolumny całe brać :dontknow:

 

Nie jedź też 7 do Gdańska w wakacje :P

Takie sytuację gdzie jest pusta prosta droga+ II są niekiedy absurdalne,codziennie wracając z pracy jestem świadkiem wyprzedzania 2-3 aut które jadą jedno za drugim i taki jegomość naraża innych ryzykując wyprzedzaniem na zatłoczonej nie równej drodze a i tak dalej jedzie w korku i zatrzymuję się razem z innymi na najbliższych światłach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, według mnie to za wolno się rozpędzasz :)

 

no jakoś tak te 110kucy nie chce ciągnąć tej skorupy...

 

Z powyższych komentrzy wychodzi, że:

1- muszę wyprzedzać na II bo inaczej jestem "żołwiem który zamula"...

2- musze zapierd...lać 130 bo jak pojadę przepisowo to tym za mną nerwy puszczają

3-...

 

film który pokazałem nie ma scen mrożących krew w żyłach !! pokazuje brak poszanowania dla przepisów ruchu drogowego...

 

Jeżdzę z rodziną, jeżdzę przepisowo (w 99%) i w baaardzo głębokim "D" mam to czy ktoś się za mną zagotuje czy nie. Po to są przepisy, durne czy nie, by je przestrzegać. A takim co się spieszą by być pół godziny prędzej w domu to bym taki mandat dojeb...ał, że by musieli kredyt w Providencie na spłatę zaciągnąć (Grześ piszę to bez wycieczek personalnych) bo przez takich debili giną ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie znasz się, przecież ten klient z bmki co wyprzedzał na zakręcie bez pobocza z barierkami pod lekką górkę z dosyć ograniczoną widocznością, to jemu się kończyła podwójna i ogólnie to jakby skasował rodzinę jadącą z naprzeciwka to wiedz że to Twoja wina bo zamulałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamulać nie można, trzeba jeździć DYNAMICZNIE a to nie znaczy szybko.. tak samo denerwuje mnie powolne ruszanie spod świateł, zamiast mieć wbitą jedynkę i nogę na sprzęgle to jegomość po zapaleniu zielonego doopieeeeeero wrzuca bieg i rusza.. tak samo odległości zbyt duże.. oj dużo błędów, dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjeżdżaj proszę w wakacje na mazury,bo potem tacy prawi kierowcy jeżdżą za ciągnikiem i go nie wyprzedzą bo podwójna i trzeba kolumny całe brać :dontknow:

 

Z tym, że wyprzedzanie ciągnika na podwójnej ciągłej jest w pełni zgodne z przepisami, więc wychodzi na to że Ci "prawi" są nie do końca prawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie znasz się, przecież ten klient z bmki co wyprzedzał na zakręcie bez pobocza z barierkami pod lekką górkę z dosyć ograniczoną widocznością, to jemu się kończyła podwójna i ogólnie to jakby skasował rodzinę jadącą z naprzeciwka to wiedz że to Twoja wina bo zamulałeś :mrgreen:

no i ta czerwona Honda co leci na czołowe z Fabią (pod koniec filmu) to jemu się dopiero podwójna zaczynała i jak dobrze widać jest to wina Fabii bo mu na pobocze nie zjechała... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem troszke innego zdania mianowicie można jeżdzić szybciej i dynamiczniej ale z mózgiem tzn bezpiecznie. Owszem kiedy trzeba i sytuacja tego na drodze wymaga to rozumie że trzeba zwolnić, ale jak jest ładny odcinek drogi to nie mówie że trzeba zapier...ale tą stuffke to sobie można lecieć. A najgorzej jak jakiś kapelusznik z kapelusznicą z boku robi sobie wycieczke krajoznawczą i sie wlecze swoim ticusiem 50 km/h i z głupią świadomościa że jedzie bezpiecznie a na prawde stwarza duże zagrożenie na drodze z czego sobie nawet sprawy nie zdaje. ( do nikogo tutaj tego nie kieruje). Dużo jeżdże laweta po Polsce w której za wiele koni niestety pod maska sie wychowało i nie raz wyprzedzanie takiego kierowcy jest bardzo uciążliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę, że kolega siwyjac wrzucił taki filmik i wylistował ładnie samochody z numerami rejestracyjnymi. Jedyne co mi nie pasuje to ten SuperB, bo z tego co ja widzę, to na przerywanej wyprzedzał :)

Tak jak napisał, wszystko jest ładnie pięknie, do czasu kiedy się w kogoś nie przy*ebie. Przepisy mamy, jakie mamy, ale w końcu zostały ustalone w jakimś celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę, że kolega siwyjac wrzucił taki filmik i wylistował ładnie samochody z numerami rejestracyjnymi. Jedyne co mi nie pasuje to ten SuperB, bo z tego co ja widzę, to na przerywanej wyprzedzał :)

Tak jak napisał, wszystko jest ładnie pięknie, do czasu kiedy się w kogoś nie przy*ebie. Przepisy mamy, jakie mamy, ale w końcu zostały ustalone w jakimś celu.

 

Superb na poznańskich blachach zaczyna wyprzedzać na podwójnej bo "łyknął" też auto jadące za mną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.