Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie wiem jak można robić porządek na czyimś podwórku, skoro na własnym jest niezły burdel. Czy u nas jest idealnie? Tusk proponuje pomoc finansową i medyczną Ukrainie. A u nas "niby" nie ma na nic pieniędzy, ludzie bez rąk i nóg czy śmiertelnie chore dzieci muszą liczyć na pomoc zwykłych ludzi, bo Państwo oferuje pomoc 4000zł na protezę, albo 6 lat w kolejce do specjalisty.

 

Choć mam przeczucia, że dwudziestocztero-godzinne transmisje z "euro-majdanu" nie są przypadkowe i kryje się za tym coś większego, jak choćby prywatyzacja lasów państwowych. Podobnie było z przelewaniem kasy z II filaru, tyle, że wtedy na pierwszym planie był Trynkiewicz. Teraz jest Ukraina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michale,

 

kuzynie,

 

przy powitaniu typu "Szalom" uchyla się nie kaszkiet a myckę.... powtarzałem Ci już nie raz, że wszystkie takie potknięcia w zakresie etykiety i savoir-vivre'u wynikają z faktu, że nie bywasz na piątkowych spotkaniach na placu Grzybowskim a wybierasz życie w diasporze i piątkowe spoty. Produkty chociaż kupujesz już certyfikowane tak jak pisałem? Czy nadal "odwalasz lipę" i jesz hamburgiery i kebaby? :evil:

 

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, drogi bracie. Muszę przyznać, że Twoje ostatnie wiadomości, które otrzymałem zdecydowanie ubogaciły ( ostatnio bardzo modne słowo w pewnych kręgach :mrgreen: ) moje postrzeganie na świat. Odwiedzam odpowiednie lokale, na bar micwie mojego kuzyna jedliśmy wyłącznie zalecane produkty. Jednego jedynie nie mogę wyplenić ze swojego zachowania, pozwól że zacytuję w tym celu Horacego Safrina: "Jeśli handlujesz miodem, znajdziesz zawsze okazję do lizania"

 

Kol ha kawod

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnąłbym dalej ten wątek bo mam akurat trochę wolnego czasu w korpo-mordorze ale obawiam się, że przypunktowałliyśmy i to srogo bo to kategoria tematów typu "tabu" :mrgreen: Z tym Safrinem to żeś mnie zaskoczył - wygoogluję zaraz tego brata,

 

Również Kol ha kawod w Twoją stronę :mrgreen: i równocześnie szerokości życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia zrobiła sobie dziś z TV LCD tablicę do malowania. Ślady kredek zmyłem, rysy zostały... Szkoda, że to nie lakier samochodowy, a powłoka antyrefleksyjna :( A i teściowa strzeliła chyba focha z tego powodu bo przyszedłem do domu i zrobiłem w związku z tym małą wojnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ja ostatnie 2 dni lezałem z bólem nerek, budzilem się też w nocy z bólu.

Tydzień temu mnie złapało w niedzielę rano i tak je..ło ze kazałem się zawieżć do szpitala bo z bólu nie moglem. Niby kamieni nie mam, tylko piasek.

 

Co do Ukrainy...wkońcu się wzięli za tych sk... Są sankcje z Unii, blokoady wiz i kont. Stany też działają.

Ale niektórzy z was i tak mają to w "4 literach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerwany pasek rozrządu , wygięte 6 - 8 zaworow , rozrząd 1,5 miesiąca po zalozeniu ...

 

O, u mnie w PH1 defazer/koło rozrządu się "skończyło" i mi zdechło kilka koni. Ale już wszystko mam tylko to poskładać. :mrgreen:

 

Przy sprawnym rozrządzie przy 5500rpm zrywa przyczepność na 2-im biegu na suchym asfalcie (w teście na elastyczność). :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek Contitech (dowiedziałem się ze lipna partia wyszla) data produkcji na pasku 10.2013 , rolki SKF , pompa SKF , generalnie wina paska , rolki sa w bdb stanie zadnych sladow zatarcia.

 

glowice sciagnelem w 2 godziny , ale teraz żeby zrobić auto żeby jezdzilo nie wiem kiedy kase uzbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem audi do mechanika bo coś ciekło i miał uszczelnić a dzis od niego telefon zwrotny ,że turbina do wymiany :cry: teraz się dowiaduje ,że turbina z audi tt 224KM k04 jest nie do regeneracji. Więc pozostaje kupno nowej ehh i skąd wziąć na to kasę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtszudi, kurcze ale miałeś pecha :/ dlatego ja odżałowałem i zrobiłem wsio w aso, jak sypnie się to niech się bawią.. szkoda, ale trzymam kciuki za szybką zbiórkę pieniążków i prostą naprawę.

ps. jaki szacunkowy koszt?

 

robie samemu wiec w 1000 zl się zamkne z nowym rozrządem (ori)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dawno 1,0l IronX, myśląć "wystarczy na lata". W końcu pryskam tylko po felgach i trochę po bokach auta ... taaaa ...

Wozidełko trafiło na 1 dzień do mechanika, który na stanowisku obok jakieś inne auto postanowił szlifować, ciąć, spawać ... diabli wiedzą. Efekt? Całe auto pokryte brązowymi kropeczkami, na usunięcie których zużyłem prawie 0,5l w dwóch podejściach, bo po 1 spryskaniu efekt był taki:

 

kg84.jpg

 

p05j.jpg

 

foqs.jpg

 

gws6.jpg

 

wgczz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem plamę na kostce przed garażem,wyciek okazał się z filtra oleju który był nie dokręcony (ręką przekręciłem go jeszcze 2 razy w okół osi ) 1,5 tygodnia temu zmieniałem olej :wallbash: jak widać nawet takie niby błache spray trzeba sprawdzać po fachowcach :zly: Nie muszę mówić jak wyglądała osłona i silnik od spodu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś mechanior nie dokręcił dobrze wtryskiwacza i pół silnika zarzygane. Dziwne, że nic nie sypało błędami :mrgreen:

Wkurzają mnie te cholerne reklamy. Szczególnie w radiu. Co włączę, to a to reklama suplemenciku diety na odchudzanie, tam magnez, tam żelazo, ale takie inne niż wszystkie, a to znowu coś na paznokcie :wallbash: Czasem zdążę zjeść obiad, a reklamy jeszcze się nie skończą :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś mechanior nie dokręcił dobrze wtryskiwacza i pół silnika zarzygane. Dziwne, że nic nie sypało błędami :mrgreen:

Wkurzają mnie te cholerne reklamy. Szczególnie w radiu. Co włączę, to a to reklama suplemenciku diety na odchudzanie, tam magnez, tam żelazo, ale takie inne niż wszystkie, a to znowu coś na paznokcie :wallbash: Czasem zdążę zjeść obiad, a reklamy jeszcze się nie skończą :dontknow:

Ja jak lecę zawsze w dalszą trasę z radiem to na podstawie reklam, można się dowiedzieć,że większość polaków ma problemy z potencją,a kobiet z nietrzymaniem moczu i higieną intymną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.