Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masa jest słaba na którejś żarówie, to świecić będzie ale takim właśnie efektem .

 

no tak, ale żeby od razu po obu stronach samochodu? hmm... nie wiem czy w ciemno kupować przekaźnik czy kombinować coś samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, tak jak mówiłem - najpierw sprawdź masę w tych miejscach + dociśnij wszystkie żarówki w gniazdach, a później dobrze by było, jakbyś miał manetkę na podmianę coby sprawdzić czy Twoja nie uszkodzona...(choć pewnie w maździe nie tak prosto wymienić ? ) .

Napisz na elektrodzie może albo forum np. mazdy ?

 

Powodzenia w rozwiązywaniu problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi właśnie padł (chyba) przerywacz kierunków. Po włączeniu prawej lub lewej strony zapierdzielają jak głupie a wszystkie żarówki całe. Ktoś się spotkał z problemem może?

 

ja tak miałem ale w octavi i musiałem wymienić cała manetkę. Jeśli masz dostęp to sprężonego powietrza to weź manetkę i przedmuchaj może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał manetkę na podmianę coby sprawdzić czy Twoja nie uszkodzona

 

manetkę gdzieś mam, bo zakładałem halogeny i ją wymieniałem, ale gdzie jej teraz szukać ...

 

przekaźnik wyjąłem rozebrałem i elektronika wygląda OK więc to raczej nie przerywacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syf nie z tej ziemi.

Pewnie taki sam jak i u mnie, wsiada koleżanka i mówi o boże jak ty tu masz posprzątane, jak ładnie i czyściutko, ja się na nią patrzę i mówię, że już dwa tygodnie nie sprzątane i jest syf to ona na mnie jak na debila patrzy i mówi, że ty chyba syfu nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce wyszło, a ja chory w łóżku :zly::zly:

Coś bym podziałał, co prawda auto czyste(myte we wtorek i od tego czasu stoi nieruszane w garażu :roll: ) ale wnętrze przydałoby się ogarnąć bo syf nie z tej ziemi.

 

no to przybij piatke, ja tez chory - grypa zaoladkowa :kox: jak na zlosc super pogoda, a auto z zielonego zmienilo sie w szare :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/pages/Stop-wys ... 9961360076

Jestem ciekaw co za inteligent wymyślą takie akcje bo wątpię żeby rząd przejoł się takim czymś a na pewno udeży to w kierowców takich jak oni i jakoś nie widzę żeby ci którzy będą się snuli z prędkością 40 km/h poprą ich akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło by, że spadłby popyt na paliwo, ceny by spadły. Ale że każdy jest wygodny i chce jeździć autem...

Niestety nieraz trzeba szczególnie jak PKS i PKP likwiduje połączenia a na dodatek ceny za przejazdy nie mają żadnego uzasadnienia w jakości tych usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówie o trasach, ale o mieście. Tutaj w Poznaniu, robią się w godzinach szczytu takie korki, przez tak długo, że ja się tylko zastanawiam skąd ci ludzie się biorą. A jakby tak każdy zostawiał auto na obrzeżach miasta na przyklad i dojeżdzał tramwajem do pracy to byłaby wielka oszczędność. A jak się nie chce jeździć tramwajami i PKP, albo po 4 w 1 aucie to potem narzekanie, że bena droga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na to ze benzyna droga bo znam realia rynku i wiem ze nie tylko opłaty podatki ale sytuacja na świecie wpływa na cenę benzyny i tez nie słyszałem żeby jakieś państwo obniżyło opodatkowanie benzyny bo obywatele tak chcieli. Bardziej mnie wkurzył pomysł blokowania autostrady i tym samym szkodzenia takim samym użytkownikom jak organizatorzy. A co do transportu miejskiego to tez go wole od jazdy autem po mieście albo po prostu z buta trzeba iść.

 

Poza tym dokonałem prostego obliczenia do dziewczyny do której najczęściej jeżdżę mam w te i nazad 16 km autobusem z racji ze to strefa pozamiejska bilet w jedną stronę 4,50 czyli jedą wizyta u niej 9 zeta za to moja Corsa która spala mi średnio 6,5 l wychodzi mi ze koszt pokonania tej samej drogi to 6,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, Ciekaw jestem kto będzie te 40km/h jechał oprócz nich (przez chwilę, bo zostaną zgnojeni)

Ludzie spieszą się do pracy, do rodzin, na wypoczynek etc. a tutaj 40km/h mają autobaną jechać ?

...powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, Ciekaw jestem kto będzie te 40km/h jechał oprócz nich (przez chwilę, bo zostaną zgnojeni)

Ludzie spieszą się do pracy, do rodzin, na wypoczynek etc. a tutaj 40km/h mają autobaną jechać ?

...powodzenia .

No wiesz dla nich to będzie raczej zabawa więc im tam będzie wisiedz ze są obtrąbywani i wyzywani, jedynie to policja ich może rozgonić za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.