Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znalazłem poleconego i bardzo dobrej jakości kamerzystę i fotografa, którzy robią to bardziej w celach hobbystycznych niż zarobkowych

 

poszukaj go na profilu: https://www.facebook.com/pages/FOTOGRAF ... 2022635965

 

to nie reklama tylko przestroga, bo niektóre propozycje "profi" są ... zresztą sami zobaczcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przyszłość jak skończy Ci się płyn do spryskiwaczy to zatrzymaj się na poboczu i wytrzyj szybę śniegiem a potem włącz wycieraczki :good:

 

Jak mi siadły spryskiwacze to po prostu na światłach wystawiałem rękę przez szybę i psikałem płynem do szyb + wycieraczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięta sprężyna w golfie :wallbash: zachciało mi się nawracania na ręcznym :x

 

 

Nie ma tego zlego.... Jest pretekst zeby gwint zalozyc :D

 

Czytasz w myślach :kox: wczoraj do północy czytałem co i za ile kupić :-]

Teraz żona musi się określić czy będzie jeździć nim jeszcze czy czasem nie umyśli się jej kupić coś innego :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grona fanatyków ukochanej firmy GLS nie dość, że kurier powiedział, że będzie za 15-20 minut, a kwitłem czekając na niego 3 GODZINY to jeszcze sprawa zakończyła się protokołem szkody :zly:

 

Kasa zablokowana, a popękana myjka leży sobie na dywanie, cała radość w PI**U :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze ze czasu spokojnego wysylania smsow i dzwonienia bez problemu z gubieniem sieci minely z czasem super smartfonow.... potrafia teraz one wszystko ale coraz wiecej problemow maja z lapaniem zasiegu czystym odbiorem polaczen w jakis gorszych okolicach gdzie zasieg jest slabszy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, zasięg jest bardzo dobry. Rzadko mam coś poniżej pełnego zasięgu, ale czasem lubi sobie go zgubić od tak na amen nie wiedzieć czemu i potrzebny restart fona. Może to wina CyanogenModa :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji ladnej pogody postanowilem zrobic starszym prezent i umyc i odkurzyc Viki C. Wszystko ugadane, przygotowalem Glorie z Espuma, mam wyjezdzac na co stary sie pyta "a Ty na karcher chcesz jechac?" "tak, a co. najpierw piana potem lekko proszkiem, splucze i pod domem na dwa wiaderka" "to nie jedz bo po karcherze reflektory paruja i sa jaja z zarowka przeciwmgielna, ja go oplucze z weza a potem pojade nie na szczotki a na gabkowe paski" ;/ tlumaczenia nie pomogly ze skoro zarowka nie styka to nie jest rozwiazaniem unikanie myjni, ze trzeba wyczyscic te styki siurnac tam jakiegos kontakt spray`a. A najlepszy tekst matki "i tak za trzy lata idzie do zyda to co sie bede nad nim cackac" :shock::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.