Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja co lato z odcinka Człuchów- Koszalin mam wakacyjne pamiątki... Ostatnio 57/40 (3 nad ranem Biały Bór, z górki) i 67/50 (jakaś totalna wieś) oczywiście droga krajowa :) ale ze mnie pirat drogowy... przestało mnie to już wkur-iać. Następnym razem nie będe mył komarów z tablicy całe lato. :)

 

tak dla Twojej wiadomości, jak był tylko teren zabudowany a nie było oznaczenia ze ograniczenie do 50 to mozesz sie odwoływac bo od 23 do 5 rano w terenie zabudowanym obowiązuje ograniczenie do 60 :P zawsze to jakies 50 zł w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem to SM nie robi juz tego bezprawnie? Przeciez teraz to chyba tylko policja i zieloni moga stawiac fotoradary...
od 27 czerwca (co do konkretnego dnia mogę się mylić ale to był czerwiec) jest rozporządzenie, że SM może się ustawiać w miejscach oznaczonych. Polega to na tym że w wielu miastach zwiększyła się liczba niebieskich znaków "Kontrola prędkości". Na takich odcinkach mogą się znowu ustawiać i reperować budżety :thumbdown:

 

ja na fotoradary mam jedno rozwiązanie: Automapa + Miplo by być aktualnym :) do tego ustawienie łagodnego dźwięku dla wrażliwych fotoradaropochodnych POI, z wyłączonym podawaniem odległości (by zminimalizować liczbę komunikatów). Wynik: jeździ się komfortowo i oszczędnie dla kieszeni w nieznanych terenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnio miplo wprowadziło jakąś autoryzację punktów z radarami i przez to większość z nich znikła...
fakt, ale albo poprawili albo znalazłem obejście problemu :oops: bo wystarczy dodać pliki z pliku .amp do istniejącego domyślnego a nie importować ten nowy plik :) wtedy fabryczne punkty POI zostają w AM w tym fotoradary przenośne i im podobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, wszystko super, tylko cóż z tego, że będzie "pozornie" więcej kasy w portfelu, jak będziesz mógł za to kupić mniej lub tyle samo dóbr :(:dontknow: Niezależnych przedsiębiorstw jest bardzo mało. Dla gospodarki to niby lepiej, bo będą w nas pompować kasę (chociaz juz wpompowali wystarczająco) - się tera im jeszcze będzie opłacało. Ale dla zwykłych ludzi to już nie bardzo...

 

btw. osobiście jak dla mnie to może być funt po 8zł, euro po 6zł a dolar po 5zł mnie to róznicy nie zrobi, gorzej tylko z Kowalskim i Wiśniewskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuje spokojnie sobie samochod do korekty, do ktorj pol roku sie zabieralem, patrze na szybe a tam w tym samym miejscu co pol roku temu szyba pekla na zewetrznej wearstwie tworzac zajebiste litere Y. Co do korekty tez nie jest jak sobie wyobrazalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem dziś autko na Ehrle w Zielonce, tym po prawej stronie jadąc od Ząbek, zaraz za przejazdem kolejowym. Niestety to już nie pierwszy raz, kiedy na stanowisku z lewej strony, nie domyłem autka :idea: nie wiem o co kaman, ale wydaje mi się, że środkowe i prawe myje dużo lepiej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.