Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę sobie z Tesco, idę do samochodu pakować zakupy, otwieram zakupy i widzę jak jakiś gościu wsiada do samochodu zaparkowanego obok, napieprzając przy tym swoimi drzwiami o drzwi mojego auta :zly:

Człowiek tutaj próbuje auto utrzymać w jak najlepszym stanie a taki ... ma wszystko w d.

Oczywiście nie obyło się bez paru słów w stronę tego gościa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, w marcu miałem taką ofertę:

 

Onkyo TX-NR414 + Obsidian 600 HCP..........2830 z dostawa od kolegi @blackninja z forum hdtv.com.pl

Może do tej pory jeszcze coś zeszło z ceny ;)

 

no nie wiem ;)

 

http://receivers.findthebest.com/compar ... o-TX-NR525

 

a głośniki, myślałem, też o Logitech z906 ale na razie zostanę przy tych co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwalę takie połączenie:

Technics SA-AX540

Technics SL-PG590

Technics SH-GE90

Kolumny Jamo S180

Zestaw od nowości w domu, ojciec kupił sobie lepszy sprzęt, ten chciał sprzedać to ja go przygarnąłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie zakłady bukmacherskie LIVE przez neta. Poszczególne gemy w tenisie, dobra opcja. A tutaj na dzień dobry panna Radwańska serwując i prowadzac 40-0 staje w miejscu i oddaje gema. Wrrr... 100pln w plecy. Na szczescie sobie odbiłem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotoszok.pl/show.php/1840739 ... g.htmlitam

 

Czy ktos mial stycznosc z takim ustrojstwem? Chodzi mi o dzwido windy ktos wpaa na genialny pomysl aby kuchenna stal zastosowac w drzwiach od windy. Nie wiem jak to doczyscic. Mleczko do stali nierdzewnej plyn do naczy. Plyn do stali nierdzewnej od producenta m. in lodówek i nic efekt taki sam.

Co ciekawe fibra nie daje sie wypolerowac a z pod palca tak ok jedne drzwi to by czlowiek sie poswiecil ale 33 sztuki!?

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda leniwych zjeb*** z pracy. Całymi tygodniami siedzą na urlopach, jak nie jeden to drugi, a jak ja chce wyjść w Sylwestra 3h wcześniej z pracy to mało nie zemdleją bo mówią, że sobie nie dadzą rady, a ja zadup***, że nie mam nawet kiedy zjeść. Pewnie wiele osób ma takich "współpracowników"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe skad ja to znam ;)

Wczoraj obraz taki sam tylko ze umnie nie chcialem wyjsc szybciej a o 15 i co? I nic kuxqa tlumok nie potrfil zrobic i trzeba bylo za niego zrobic bo on juz jest spóźniony; człowiek za miekki jest i jaki efekt? 15:30 opuszczony plac pracy. Ehh :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu witam w grupie.. :/ też mnie k***a**a łłapie bo jak mi sie dzis udało załatwic miejsce w fajnym lokalu z osobnym stolikiem to sie kumpel wypiął :/

A jakoś tak nie chce nam sie samym iść z dziewczyną..

 

a ja bym jednak wolal spedzic sylwka tylko z dziewczyną, ale uwaga - Daria (przyjaciolka). Daria to, Daria tamto, bo Darie trzeba odwiezc, bo co z Darią, no kur*icy idzie dostać. W sumie nie znam tej Darii i dzis ja poznam ale tak cos czuje ze przy niej moja bedzie calkiem inną osobą. To chyba często tak bywa, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu witam w grupie.. :/ też mnie k***a**a łłapie bo jak mi sie dzis udało załatwic miejsce w fajnym lokalu z osobnym stolikiem to sie kumpel wypiął :/

A jakoś tak nie chce nam sie samym iść z dziewczyną..

 

a ja bym jednak wolal spedzic sylwka tylko z dziewczyną, ale uwaga - Daria (przyjaciolka). Daria to, Daria tamto, bo Darie trzeba odwiezc, bo co z Darią, no kur*icy idzie dostać. W sumie nie znam tej Darii i dzis ja poznam ale tak cos czuje ze przy niej moja bedzie calkiem inną osobą. To chyba często tak bywa, nie? ;)

Poczekaj, aż jej przyjaciółka zacznie 'doradzać' jak się kiedyś pokłócicie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział W. Allen: "Jeśli chcesz rozśmie­szyć Bo­ga, opo­wiedz mu o twoich pla­nach na przyszłość."

 

Kurna, też od wczoraj chory... Dało mi w kość chyba sobotnie mycie aut... :oops: tak więc z imprezy nici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu witam w grupie.. :/ też mnie k***a**a łłapie bo jak mi sie dzis udało załatwic miejsce w fajnym lokalu z osobnym stolikiem to sie kumpel wypiął :/

A jakoś tak nie chce nam sie samym iść z dziewczyną..

 

a ja bym jednak wolal spedzic sylwka tylko z dziewczyną, ale uwaga - Daria (przyjaciolka). Daria to, Daria tamto, bo Darie trzeba odwiezc, bo co z Darią, no kur*icy idzie dostać. W sumie nie znam tej Darii i dzis ja poznam ale tak cos czuje ze przy niej moja bedzie calkiem inną osobą. To chyba często tak bywa, nie? ;)

Poczekaj, aż jej przyjaciółka zacznie 'doradzać' jak się kiedyś pokłócicie :x

 

a to mi nawet nie mów, to juz jest schemat, przerabiane milion razy :)

 

@loozaq - to akurat nie, mignela mi gdzieś na bodajże 2ch konwentach, nic specjalanego, gotyckie ciuszki, te sprawy :)

 

pamiętam jeszcze jak Camel umieszczał regularnie swoje opowiastki i czasem mu zazdroszczę tego nastawienia do babek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnum, nie bój żaby... będzie dobrze.

 

Nie będę odbiegał od tematu sylwka i powiem, że u mnie klasycznie. Dzieci sprzedane dziadkom, moja robi pizze, w lodówce chłodzi się od wczoraj Bols i szampan z bierdonki, za godzinkę przychodzi szwagierka z małżonkiem, a po 21 na Rynek... "Będzie, będzie zabawa, będzie się działo..." :D

 

P.S.

Ten wpis chyba nie powinien być w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.