Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

LoozaQ, matka teścia jest raczej prababcią Twoich dzieci... :o

No widzisz jakie mną nerwy szarpią? Takie głupoty przez to wypisuję. Pewnie, że jest prababcią.

Aż se browara otwarłem....

No to zdrówko bo ja wlaśnie żywca wciągam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No trochę namieszał ;)

Ale to ma opony i nie zmienia czy nie ma w ogóle opon?

Bo jak ma, to nie rozumie czemu stalaków za 200zł nie kupi, nie wyważy i sam sobie nie przekłada. A skoro nie ma w ogóle opon to w sumie. Po co mieć samochód? Dla mnie jedyny samochód w którym bym kół nie miał i nie zmieniał to zabytek i cabrio ;) No i motocykl. Nie uznaję jazdy takimi pojazdami w zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilRosen, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Po prostu taki typ człowieka.

 

Opony zimowe leżą ciągle w tym samym miejscu od jakichś 4-5 lat. Podejrzewam, że przez sposób przechowywania są już bezużyteczne, ale mniejsza z tym. Filtry najtańsze, olej - jakiś no name z Biedronki. A samochód? Gnije od stania w zawilgoconym garażu.

 

Jak co roku wymieniam filtry i olej (Mann & Motul) za jakieś 400 zeta, to słyszę: po co takie drogie? Jak kupiłem fabryczne alusy z rocznymi oponami, okazyjnie od gościa z LeonClubu, za 1700 to słyszałem: a na co Ci to... nie szkoda Ci kasy? Jak wypożyczyłem na 8 dni boxa dachowego za 120 zeta to słyszałem: a weź se przyczepę, nie szkoda Ci kasy? Już nie wspominałem, że fabryczny bagażnik do Leona kupiłem z przesyłką za 200 zeta bo by się chłop zadręczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było jak wykupiłem MiniCasco z ubezpieczeniem szyb za niecałe 400 zeta. To dopiero chodził pokrzywiony. "A po co do 12 letniego samochodu?"

Efekt: szyba czołowa mi strzeliła - wymiana za free, gradobicie zmasakrowało mi samochód - dostałem odszkodowanie 4k bez kilku złotych. A chodził wtedy zdziwiony, że dlaczego aż tyle.

 

BTW KamilRosen, jak tam drogi w Wadowicach :?: Pytam bo do Waszego szpitala jadą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarrciN, jak pyta to odpowiadam... a niech się pozadręcza. Browara żłopie całymi dniami i trenuje kciuka przed telewizorem to niech przynajmniej pomyśli czasem o czymś innym niż sport w TV.

Swoją drogą pierwszy raz widziałem żeby ktoś z takim zaangażowaniem kibicował w każdej dyscyplinie sportu... nawet krykieta kiedyś zawzięcie oglądał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW KamilRosen, jak tam drogi w Wadowicach :?: Pytam bo do Waszego szpitala jadą :?:

Wylot z Andrychowa w korkach - w 3 miejscach ekipy remontowe

Ale drogi przejezdne - cały dzień były czarne (rano lekko zmrożone - burza o 3 nad ranem przeszła z zamarzającym śniegiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że teściu taki olewus samochodowy i nie zagląda na forum...bo by się naczytał o sobie, hehee

Aż żal takiemu gościowi auto pożyczyć. Człowiek dba, głaska itd. a potem...pożycz komuś kto ma takie podejście. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było jak wykupiłem MiniCasco z ubezpieczeniem szyb za niecałe 400 zeta. To dopiero chodził pokrzywiony. "A po co do 12 letniego samochodu?"

Efekt: szyba czołowa mi strzeliła - wymiana za free, gradobicie zmasakrowało mi samochód - dostałem odszkodowanie 4k bez kilku złotych. A chodził wtedy zdziwiony, że dlaczego aż tyle.

 

BTW KamilRosen, jak tam drogi w Wadowicach :?: Pytam bo do Waszego szpitala jadą :?:

 

Szczerze, jestem teraz w Krakowie :D

Ale z tego co wiem, podsypuje sobie :)

 

Czemu się boisz Wygiełzów-Zator?

według mnie bezproblemowa trasa :) Fakt, że zakręty i wąsko, ale ogólnie nie ma tragedii. Czasem miśki stoją ;)

Akurat trasa Radocza-Wadowice jest remontowana i kładą asfalty itd, ale myślę, że nie powinno być wielkich korków. Tydzień temu nie było mijanek, ani nic, więc myślę, że spoko. A przynajmniej trasa już bez muld i dziur ;)

 

BTW po co do Wadowic do szpitala? :shock: Chyba nie wiesz co robisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkur... mnie zmiana bordnetz'a (bcm) w Polo, 2 miesiące , 3 moduły żaden nie komunikuje się z VCDS, jest tutaj ktoś kto się zna na kodowaniu nowego BCM ????

 

Niestety mam pecha i na forum tematycznym modelu są zazwyczaj rozmowy o wycieraczkach i płynie do spryskiwaczy - zero fachowej pomocy. :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embargo, albo sobie spisz long coding ( chociaż zapewne będzie się różnił bo wkładasz coś z większą ilością bajtów i opcję mogą być poprzestawiane ) albo zapisz sobie na kartce każdą opcję jaką miałeś zakodowanę albo zrób zdjęcia tego.

 

3 bordnetzy i zaden nie ruszył z vcdsem ? może vcds w wersji która nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga - kodowanie to kolejny krok, vcds nie komunikuje się w ogóle z BCM, jutro sprawdzę jeszcze ustawienie poziomem Debugu i Limitem czasu CAN, + odłączenie akumulatora.

 

Co śmieszne auto odpala jeździ etc, ale komunikacji brak. już sprawdzałem czy nie są piny poprzestawiane jak się przechodzi 3 poziomy wyżej w wyposażeniu ale wszystko jest bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.