Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego co rozmawiałem z jednym wulkanizatorem s3+ maja inna, podobno lepszą mieszankę a niżeli S3. Skusiłem sie na testy S3+ i zamówiłem do jednego z służbowych aut, lecz w tym rozmiarze co brałem niestety było "Made in Poland"

 

to moje S3+ i HP w dupowozie żony są "zagraniczne" tzn. lepszejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buka wrzuciłem test opon do odpowiedniego działu, zaglądnij sobie. Nie trzeba koniecznie na oponeo kupować. Fakt dobre ceny maja, ale nie które opony taniej można na allegro wyrwać. Może się okazać, że za tą samą cenę możesz kupić lepsze opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzież reflektorów przednich z samochodu zaparkowanego na podwórku. Policjant powiedział, że w zeszłym tygodniu też w okolicy ukradli facetowi reflektory tylko ,ze u niego najpierw, żeby się do nich dostać nożycami do blachy popodcinali sobie elementy karoserii (maska i błotniki), żeby je powykręcać. Naprawi się oczywiście z AC bo z tego co sobie na szybko sprawdziłem na reolem to koszt jednego "gołego reflektora wynosi 4300 PLN.

 

Zawsze byłem wielkim orędownikiem kar mutylacyjnych ale teraz to jestem ślepym wyznawcą tej ideologii

 

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kolegi wujkowi też ukradli reflektory z XC90. Wycieli kawał nadkola, jakimś kitem zatkali syrenę od alarmu, następnego dnia przyszli przez tą dziurę w nadkolu otworzyli maskę, syreny nie było słychać bo zatkana była i sobie wyjęli lampki. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajonc, dziwię się,że w takim przypadku firma ubezpieczeniowa nie wynajmie sobie jakichś fachowców do złapania takich debili. skoro wiadomo kiedy będą kradli. Taniej by ich wyszło niż wypłacanie odszkodowań.

Chyba, że samemu się przyczaić,najebać,zadzwonić po policję, że kradli i jeszcze Ciebie zaatakowali.

 

Tak przy okazji historia z Niemiec: mojemu szefowi ktoś zrobił wgniotę z dziurką w zderzaku w Cayenne z 2012r

Za wycieraczką zostawił kartkę "Przepraszam ale cofałem i nie zauważyłem Pana auta", hehe Cwaniak nie podał żadnych namiarów a kartkę wsadził dla ściemy pewnie przed świadkami zdarzenia. Koszt wymiany zderzaka przedniego w serwisie 4600e Poszło z ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajonc, dziwię się,że w takim przypadku firma ubezpieczeniowa nie wynajmie sobie jakichś fachowców do złapania takich debili. skoro wiadomo kiedy będą kradli. Taniej by ich wyszło niż wypłacanie odszkodowań.

Chyba, że samemu się przyczaić,najebać,zadzwonić po policję, że kradli i jeszcze Ciebie zaatakowali.

 

Dlatego też jutro oddają gotowy samochód i w środę robimy zasadzkę, do tego w samochodzie będzie zamontowana fotopułapka żeby uwiecznić kradzież. Bo jedno lusterko trzeba poświęcić :/ Ubezpieczalnia już się przypomniała, że jak ukradną 3 raz to naliczą jakąś kare :/ Najlepsze jest to że złodziej wykorzystuje z tych lusterek tylko wkład - silniczek i nakładkę chromową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, znaczy się landa Ci ograbili?

 

Marek LC sprzedany w kwietniu/maju tego roku za bardzo fajne pieniądze patrząc na ceny LC na allegro. Jeździ teraz na Śląsku u jakiegoś faceta, który prowadzi składy węgla a takiego samochodu jak to powiedział "potrzebuje na ryby" :) . Delikt został dokonany na BMW X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.