Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

weglus, przecież nikt tak nie twierdzi i się nie obraża,heh

Ale plakietka czy tam identyfikator, pozwolenie jak by to się nie nazywało musi być. To co widziałem u kumpla było ze zdjęciem jego córki.

Ja np. bym nie stanął na takim miejscu bo bym się ze wstydu spalił a są tacy co nie mają honoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ileż to znajomych jeździ samochodami, których współwłaścicielami jest niepełnosprawna osoba z rodziny (np. któryś z rodziców) z plakietką za szybą? Osobiście znam kilka takich osób, plakietki bez zdjęć. A wysiada zdrowy byk koło 30-stki i odpala cygaro. Takie są polskie realia niestety.

 

Plakietka ma zdjęcie i personalia osoby uprawnionej, ze względu na ochronę danych osobowych są one na rewersie, na awersie jest infografika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apogeum wkur.....:

- oddalem auto do naprawy: 17 wrzesnia dostarczylem glowice po spalonawaniu i wszystkie czesci i dzis sie dowiaduje ze ta glowica jest niby peknieta bo 2 tygodnie stało auto i czekalo az złożą i teraz kto mi odda kase jak firma od sprawdzenia powie ze wciagu tych 2 tygodni mi pekla glowica :evil: - jutro tego mechanika :zly:

prawie 4 koła w plecy przez opieszalosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus, niemal codziennie jeżdżę z osoba uprawnioną do korzystania z kopert, nigdy nikt nic nie sprawdził, nie zapytał :song:

 

A tak z innej beczki to widział ktoś ostatnio patrol policji w jakimś miejscu gdzie piesi maja problem z przejściem na przejściu, ewentualnie kierowcy nagminnie łamią przepisy wciskając się na "zebrze" przed samymi światłami... codziennie jadę skrzyzowaniem, na którym można by zarobić kokosy z mandatów i do tego dołżyć nieczęsto spotykaną w Polsce prewencję... ale wymagałoby to pracy... lepiej stać z suszarką na prostym odcinku drogi gdzie jest nielogiczne ograniczenie prędkości :/ bo to łatwo i przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tylnych tarcz i klocków(5godz. :wallbash:) - pokażcie mi sku******a,który wymyślił zacisk ślimakowy/śrubowy czy jak to tam się nazywa :wallbash::zly::wallbash::zly:
Kup japończyka tam masz zaciski jak w motocyklu. :mrgreen: Rozumiem że nie miałeś przyrządu do wciskania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dorobic lub kupic przyzad do wciskania tloczka,ja sobie dorobilem i nie mam problemu. Wymiana tarcz i klockow zajela mi max 2 godz ;)

 

Chyba wkręcania do wciskania to idzie ściskiem w 2min.

 

panowie polecam klucz od kątówki

 

Miałem nawet trzy i ich używałem. Mimo tego zajęło mi to tyle czasu :wallbash: Robiłem sam, zacisk w jednej ręce, klucz w drugiej i wszystko mi to latało,trzeba było dobrej "pary" w ręce żeby klucz dociskać i uciągnąć jednocześnie.Przewód hamulcowy i linka ręcznego szpanował,nie mogłem ustawić sobie zacisku tak żeby mi było wygodnie...(na marginesie linkę od ręcznego mi coś przyspawało i jeden tłoczek wkręcił się do połowy,a dalej nic.Kręcił się ale nie wchodził) I suma-summarum ściąganie,czyszczenie,wkręcanie,mordowanie z ciągle uślizgującym się kluczem tyle zajęło. :dontknow:

 

PS.Kto chcę zobaczyć jakie zgliszcza miałem na tyle,ręka do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy tryb życia... Rzuciłem palenie prawie 4 miesiące temu. Przez ten czas: przytyłem 15kg, nabawiłem się rozstępów, kontuzji pleców (za szybko przybierałem na masie). Postanowiłem teraz biegać, żeby trochę zrzucić kg, więc dopadła mnie kontuzja kolana... Woda się zebrała i ledwo chodzę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy tryb życia... Rzuciłem palenie prawie 4 miesiące temu. Przez ten czas: przytyłem 15kg, nabawiłem się rozstępów, kontuzji pleców (za szybko przybierałem na masie). Postanowiłem teraz biegać, żeby trochę zrzucić kg, więc dopadła mnie kontuzja kolana... Woda się zebrała i ledwo chodzę. :/

:/

Jak wydobrzejesz ,polecam basen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.