Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jest taka dłuższa historia. Są tu takie mendy co się od dawna do mnie czepiają, coś ich boli.

Poza tym chcą tu rządzić wszystkimi,kto ma gdzie i jak parkować, przed swoim garażem nie można stać. Dostali zjeby ode mnie i niedawno od kumpla też.

To są takie 2 rodzinki,siedzą i dupy wszystkim obrabiają,nauczycielki emerytki.

 

Zaczęło im się bardziej pierd..lić w glówkach jak położyli nam nową kostkę przed blokiem (mala miejscowość gminna) No i kablowali na mnie bo inni sąsiedzi im ulegli,hehe

 

Wczoraj myłem auto i babsko durne zadzwoniło, bo tylko łazi i obserwuje wszystko i wszystkich. Przyjechał zastępca Burmistrza,który pełni rolę Komendanta SM. Powiedzial co i jak,że są zgłoszenia,żebym nie mył.

Zapytałem czy w całej gminie przestrzegają tego nieżyciowego przepisu unijnego w naszych prlowskich warunkach ?

Zapytałem czy postawią myjnię bo nie będę jechał specjalnie do Stargardu 22km żeby umyć auto ? Lub niech wskażą mi miejsce w którym mogę umyć.

Oczywiście rozmowa była grzeczna, kulturalna bo się znamy.

Zostałem pouczony, żebym więcej nie mył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam je w dupie,tzn. te sąsiadki. U nas na dodatek stoi komin kotlowni opalanej słomą. Sypią się z niego czarne wiórki. Zadzwonię niech przyjadą obejrzeć i zapytam kto mi zwróci za myjnie i za dojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem panu uwagę że miejsca dla niepełnosprawnych są dla niepełnosprawnych a ma wiele miejsc parkingowych tyle ze trzeba podrepatać , oczywiście zostałem skwitowany takimi epitetami że się aż zdziwiłem że takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem panu uwagę że miejsca dla niepełnosprawnych są dla niepełnosprawnych a ma wiele miejsc parkingowych tyle ze trzeba podrepatać , oczywiście zostałem skwitowany takimi epitetami że się aż zdziwiłem że takie są.

 

Polska Panie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, telefon na SM i "pińcet" nie jego. Na wszelki wypadek jeszcze zrobić zdjęcie.
nabieram coraz większą chęć na kupienie tych karnych naklejeczek jakimś słusznym rozmiarze! Jest buc i prostak - niech skrobie - może zapamięta!

 

Niestety przypuszczam ze ani pierwszy ani drugi sposób nie odniósł by skutku, a wręcz przeciwnie koleś nabrał by przekonania że niepełnosprawni to wróg i zaczął by im świadomie życie utrudniać. Jedyny sposób to moim zdaniem jest taki aby takiemu jednemu z drugim związać nogi i niech się przekona jak to jest być niepełnosprawny i że nie chodzi tu o to żeby ten niepełnosprawny miał bliżej ale żeby mógł spokojnie wysiąść i wsiąść np. na wózek. sam mam kumpla na wózku i wiem doskonale ile ekwilibrystyki trzeba aby taką prosta operacje jak wsiadanie i wysiadanie z auta wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś takiemu zwróciłem uwagę, odwarknął się, coś tam biadolił i poleciał bo mu się spieszyło. Jakież było jego zdziwienie jak jakiś samochód mu zastawił wyjazd z miejsca a kierowca sobie spokojnie w markecie prasę przeglądał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie pod uwage, że nie każdy niepełnosprawny musi jeździć na wózku lub mieć urwaną noge...

znajoma moich rodziców porusza sie jak zdrowy człowiek, a mimo to ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. nie może przeciążać jakiejś tam części ciała i dlatego może parkować na miejscach dla inwalidów.

nie zawsze człowiek wyglądający na zdrowego jest zdrowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus...tylko każda taka parkująca osoba musi mieć kartę osoby niepełnosprawnej widoczną za przednią szybą !

Kolega z W-wy ma kartę na dziecko i tylko jak jest z nim ma prawo do parkowania na m d n.

 

Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi...znalazłem audycje na temat mycia aut. Mówią,że tam gdzie jest odpływ kanalizacji i utwardzony teren można myć :) :

http://ecomyjnie.pl/PL/Firma/Aktualnosc ... _PR3!.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to znajomych jeździ samochodami, których współwłaścicielami jest niepełnosprawna osoba z rodziny (np. któryś z rodziców) z plakietką za szybą? Osobiście znam kilka takich osób, plakietki bez zdjęć. A wysiada zdrowy byk koło 30-stki i odpala cygaro. Takie są polskie realia niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.