Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na sam widok rurek na wystawach sklepowych mnie odrzuca :P znaleźć spodnie o normalnym kroju to polowa sukcesu, a dobrać swój rozmiar to czasem cud :) kiedyś kupiłem jeansy w jakiejś galerii za 220 zł, myślałem ze pochodzę sobie kilka lat, a tu taki ch@j :zly: po pół roku przetarte.

 

Natomiast jeansy z rynku za 7 dyszek, wytrzymują już ponad rok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciężko normalne spodnie dostać :/

Akurat Chinosy dają radę, są mega wygodne :D

Byłem w H&Mie bo patrzę 50% na drugą parę dżinów, jedne mierzyłem, to porażka krojem jak te "leginsy" do biegania...

Spodnie z Cubusa, jedne o normalnym kroju wytrzymały pół roku, 2 razy strzeliły w kroku, i na koniec na kolanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi rurkami, że gejowskie, że to, tam to. Mam dwie pary, obie z Zary, jedne z krokiem nisko, drugie bardziej klasyczne. Chodzi się w nich bardzo wygodnie.

 

Generalnie czemu wśród facetów w Polsce dobrze i modnie ubrany mężczyzna to od razu gej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dobrze ubrany MĘŻCZYZNA to nie mężczyzna w rurkach. Przykro mi, ale to że projektanci to w dużej części homoseksualiści, którzy lubią ubierać chude laski i zniewieściałych chłopaczków NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze rurki (bardziej chodzi mi o spodnie typu slim fit) niż worki, gdzie materiału jest jeszcze na jedną nogawkę albo i dwie... Wbrew pozorom takie spodnie są wygodne.

Oczywiście nie mówię o skrajnościach typu:

547198_697892026906455_853275364_n.jpg

Takie się na prawdę kojarzą z kolegami od tęczowej flagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin P., według mnie wynika to z odwiecznej roli mężczyzny w społeczeństwie. Powinien być silny, twardy i być oparciem dla swojej rodziny. Setki pokoleń mężczyzn przed nami pokazało nam jak powinien wyglądać i zachowywać się facet. Kto za dzieciaka nie chciał być jak Clint Eastwood? Wiem, że to nie dziki zachód, teraz pracujemy w biurach i nie musimy już polować i tak dalej... Ale jedno się nie zmieniło - na gościa w obciślakach reszta mężczyzn będzie patrzeć jeśli nie z politowaniem to z pobłażliwym uśmieszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wrzucajcie takich zdjęć :D:-]

Taka nasza mentalność- homofoby i rasiści. Znam to z autopsji

 

Homofob to ten kto boi się tego pedalstwa calego (fobia=strach), a my sie przecież tego nie boimy. Ktoś mi tak kiedyś powiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może doprecyzujmy. Mnie ojciec zawsze uczył, ze prawdziwego mężczyznę to poznasz po tym, jak traktuje kobiety. Prawdziwy mężczyzna jest gentelmanem, umie się zachować, dotrzymuje słowa a uścisk dłoni załatwia wszelkie umowy. Nic tam nie było o tym w jakich spodniach, butach, koszulach itd. chodzi.

 

Ale świat się zmienił od jego czasów.

 

Geno, jak można oceniać człowieka po spodniach w jakich chodzi. Kiedyś palono kobiety za to, że miały rude włosy, kilkaset lat później niedoszły artysta z Austrii uśmiercał ludzi tylko ze względu na wiarę i urodzenie.

 

Po co wytykać palcami i obrażać osoby, które się trochę inaczej ubierają, tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.