Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a teraz Magnumie pytanie dlaczego sie puscila z innym trzonkiem?

 

a uj wie! :P jedyne co uslyszalem: "bo on mnie ciekawi" :lol: do tego Tico jeździ.. :wallbash:

 

teraz to są nowe horyzonty! A przynjamniej jeden taki fajny horyzont :)

 

pardi - 1000000% racja.

kubik - ostatnio tylko kupilem nowy zapach do wnętrza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z kolegą w niedzielę w Częstochowie po samochód. Wszystko pięknie ładnie samochód kolega wziął. Dziś pojechał przerejestrować samochód na siebie i się okazało że sprzedawca sfałszował umowę z poprzednim właścicielem i nie może zarejestrować samochodu. Kumpel zadzwonił do sprzedawcy i mówi w czym rzecz, podobno miał wysłać jakąś brakującą umowę. A później kolega dzwoni i mówi mi że będę świadkiem bo sprawa jest na policji i jutro będzie w prokuraturze. Prawnik kumpla dzwonił do tego kolesia i tamten powiedział że teraz to sprawa kupującego co z tym zrobi i pieniędzy nie odda :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z kolegą w niedzielę w Częstochowie po samochód. Wszystko pięknie ładnie samochód kolega wziął. Dziś pojechał przerejestrować samochód na siebie i się okazało że sprzedawca sfałszował umowę z poprzednim właścicielem i nie może zarejestrować samochodu. Kumpel zadzwonił do sprzedawcy i mówi w czym rzecz, podobno miał wysłać jakąś brakującą umowę. A później kolega dzwoni i mówi mi że będę świadkiem bo sprawa jest na policji i jutro będzie w prokuraturze. Prawnik kumpla dzwonił do tego kolesia i tamten powiedział że teraz to sprawa kupującego co z tym zrobi i pieniędzy nie odda :wallbash:
Mam identyczną sytuację, sprawa ciągnie się już drugi rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pytam CO TO KUTWA MA BYC??!!!!! http://narodowcy.net/polska/7856-zamian ... edszkolach co sie z tym swiatem dzieje, nie bedzie prawdziwych mezczyzn ktorzy beda mogli bronic kraj przez szmatoglowa zaraza :/ te feministki maja tak naebane w glowach ze az mi sie plakac chce :/ az mi sie przypomnial krotki demotywator: dlaczego tak ciezko spotkac mezczyzne w rurkach? bo mezczyzni nie chodza w rurkach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pytam CO TO KUTWA MA BYC??!!!!! http://narodowcy.net/polska/7856-zamian ... edszkolach co sie z tym swiatem dzieje, nie bedzie prawdziwych mezczyzn ktorzy beda mogli bronic kraj przez szmatoglowa zaraza :/ te feministki maja tak naebane w glowach ze az mi sie plakac chce :/ az mi sie przypomnial krotki demotywator: dlaczego tak ciezko spotkac mezczyzne w rurkach? bo mezczyzni nie chodza w rurkach..

 

qwa mam nadzieję, że młoda wyjdzie z przedszkola zanim wprowadzą ten durny program.

 

a to tak dla poprawy humoru dla normalnych facetów

http://30lat.blogspot.com/search?update ... date=false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.