Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaczyna się kumulacja wydatków :wallbash: Za dwa tygodnie przegląd, trzy dni później ubezpieczenie, które mi podnieśli :cry: No i jeszcze w między czasie pewnie kontynuacja walki z samochodem, bo nie wierzę, że cudownie sam ozdrowieje :dontknow: Jeszcze trzeci czy czwarty wieczór z rzędu łeb mnie zaczyna nasuwać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się kumulacja wydatków :wallbash: Za dwa tygodnie przegląd, trzy dni później ubezpieczenie, które mi podnieśli :cry: No i jeszcze w między czasie pewnie kontynuacja walki z samochodem, bo nie wierzę, że cudownie sam ozdrowieje :dontknow: Jeszcze trzeci czy czwarty wieczór z rzędu łeb mnie zaczyna nasuwać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, nie gonię, bo już wiem co trzeba zrobić. Ostatnimi czasy nic w niego nie pakowałem. Od prawie roku raptem raz za komputer, a drugi raz kupiłem flaszkę dla majstra żeby tylko mi błąd skasował. Tak to tankuję i pomykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, nie gonię, bo już wiem co trzeba zrobić. Ostatnimi czasy nic w niego nie pakowałem. Od prawie roku raptem raz za komputer, a drugi raz kupiłem flaszkę dla majstra żeby tylko mi błąd skasował. Tak to tankuję i pomykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, Bo ostatnio co jakiś czas błąd mi wywala i od połowy wakacji co jakiś czas zjawiałem się w warsztacie i mimo, że wszystko było dobrze, to było źle :lol: Metodą prób i błędów doszliśmy co jest nie tak. No bo jak mogę nie narzkać, skoro władowałem trochę złota za naprawę, a po prawie roku znów podobne objawy co przed naprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.