Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pożar głównej siedziby Swissvaxa w Fallanden :/ Główny magazyn wraz z zawartością poszedł całkowicie z dymem. To już drugi ostatnimi czasy pożar u producenta kosmetyków , ostatnio przecież GTechniq też się palił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już 5 auto mi sprzątnęli z przed nosa :/ dzwonię do gościa, wypytuję, pytam czy mogę przyjechać obejrzeć, on nagle mówi, że ma pilny wyjazd, więc mam zadzwonić za 4h, dzwonię za umówione 4h, panie nieaktualne... jak tu się nie zdenerwować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem w kalendarz i przypomniałem sobie, że czekam już półtora roku na świstek, że zdałem egzaminy ECDL :wallbash: Niby dokument został wydany, ale nigdy go nie dostałem i tak odwiedzam tych paprochów co u nich zdawałem i już po sto razy notowali mój numer telefonu i zapewniali, że będą się o to upominać. Jutro chyba pójdę zrobić dym bo to chyba co najmniej chore żeby na głupią karteczkę czekać tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumulacja pecha: 2 wtryski, głowica, uszczelka pod głowica, alternator a jak wyjmą głowicę to coś pewnie gratis + płyny i oleje :wallbash::zly::cry: albo nowy silnik albo oszczędzanie na inne auto bo i tak jeszcze ruda zaatakowała to w210 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nowy silnik albo oszczędzanie na inne auto

jak ponad 2 lata temu szafa miala 410 000 km to ile ma dziś?

 

dziś ma blisko 439 000 km, dużo nie jeżdżone wyszło na 2 lata prawie 30 000km, może miał więcej przejechane, tyle mi się wyświetla na kompie. Policzę koszty i zobaczymy - obecnie silnik min 4 tyś zł ale jeszcze jutro podzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze facet upodabnia sie do baby z trudem ale zniose, to ze pedalstwo sie szerzy, niech se gwintuja dupska w czterech scianach i nie pokazuja sie na ulicy, to ze szmatoglowi zalewaja europe tez, ale kuerwa jak jakis skur..wy..syn przywiazuje niewinne zwierze do drzewa w srodku lasu narazajac je na straszna smierc tego juz kur..wa mac nie zniose :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kostki brukowej o której pisałem parę stron wcześniej. Sąsiedzi poszli dalej i zgłosili sprawę do starostwa. I niedługo przyjadą Panowie z starostwa na kontrol. Przedmiotem kontroli będzie kostka, obrzeża chodnikowe i coś tam jeszcze. :/ O co im może chodzic ? Mam na myśli kontrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum prawnym to trzeba takie utwardzanie placu zgłosić do starostwa (przed rozpoczęciem prac). Nie przejmuj się tym szczególnie bo nakaz rozbiórki zdarza się rzadko ;) . Pewnie panowie sami stwierdzą, że masz słabe sąsiedztwo, zobaczą jak zrobiłeś i sobie pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P%$@&*e PZU!!!

W trakcie meczu piłka baseballowa wybiła szybę w ojca aucie,

spisane oświadczenie przez prezesa klubu o wyrządzonej szkodzie,

oględziny, zdjęcia, protokół... i odmowa wypłaty odszkodowania ponieważ teren był odpowiednio

zabezpieczony!!! (piłka oczywiście z kosmosu spadła).

Na pocieszenie z łaską dodali że jak mam ochotę to mogę sobie z tym pójść do sądu ...

Dodam że kilka lat temu już raz w mieszkaniu szyba została wybita .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty serwis Flexa w Strzegomiu trzyma maszynę 4 tydzień...niech żyje serwis maszyn za 1800 zł :wallbash::wallbash::wallbash:
myślałem, że znam Strzegom ponieważ moja żona pochodzi z tego miasta ale że jest tam serwis Flexa to nie wiedziałem. Chociaż to miasto kamieniarzy więc całkiem możliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, utwardzenie terenu w większości przypadków wymaga zgloszenia wykonania robót właściwemu organowi.

Ważna jest powierzchnia jaką chcemy przystosować, sposób wykonania, ukształtowanie spadków w sposób nie powodujący spływu wód opadowych na działki sąsiednie, znaczenie dla organu ma też w niektórych przypadkach potencjalne utrudnianie dostępu do podziemnych sieci uzbrojenia terenu i inne.

 

pascal, oczywiście to tłumaczenie jest sensowne, ale może się to zakończyć tym że będziesz płacił większy podatek z tytułu 'luksusu' - wiem bo kolega w robocie ma równie życzliwych sąsiadów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.