Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a mnie takie cos wkur..lo

 

 

niby kazdy kryje buble przed swiatlem dziennym , ale w obecnym stanie rzeczy nie moge pozwolic zeby kolega, czy znajomy wpakowal sie na mine typu zachwalany przeze mnie wielkorotnie wydech proex ...

 

niecale dwa i pol roku i tlumik wyplul caale swoje wnetrznosci, jakie bylo moje zdziwienie gdy zrobilem mu sekcje zwlok.

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

przestrzegam przez zakupem w firmie proex, cena w zadnym wypadku niska, sugerujac sie dobrymi opiniamy wydalem kilkaset zl na tlumik koncowy ktory po dwoch latach nie nadaje sie do dalszego uzytku,

 

jesli mozecie przeklejcie linki na swoje fora. gosc sprzedaje tlumiki tutaj :

http://allegro.pl/listing...?us_id=13137266

 

 

 

a tutaj relacja jak sie sprawa ma po dwoch latach.

 

 

tłumik zamówiony w 2011 roku zalozony wiosną 2011 roku wiec jest po dwoch sezonach i okolo 25 tys km przebiegu, Film przedstawia jakość i wytrzymalość tłumika za prawie 500zł.... co jest w środku po dwóch latach ? ocencie sami, jako że podczas jazdy tłumik wypluł całe swoje wnętrznosci na auto stojące za moim - postanowiłem zrobić sekcje zwłok, tłumik rozcięty w sobote 27lipca czy warto ?

wyciągnijcie wnioski sami, podwójny płaszcz okazał sie jedną blachą, z wytłumienia nie zostało nic, wszystko przerdzewiało i po dwóch latach nie nadaje się do dalszego użytku - po przesłaniu zdjęć do proex odpowiedzi niestety brak.

 

 

 

niestety ale tak jak kiedyś barrdzo ale to bardzo polecałem i rekomendowałem proexa tak teraz bardzo jestem zawiedziony i rozczarowany nie polecam , odradzam,

 

 

proex ma tłumiki wszelakiej masci wiec jest prawdopodobienstwo ze zamowisz go do swojego bmw czy golfa czy innego mercedesa... wiedz ze towar nie jest wart swojej ceny , a zapewnienia a meega wykonaniu wyrozniajacym go wsrod konkurencji to ściema i jawne oszustwo w zaspawanej puszce.

_________________

 

Wyslalem ostrzezenie

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... de-buczal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden hrabia KCH w zardzewiałej Corsie... Ślepota nie dostrzegła, że targam "momętem" na lewym pasie wyprzedzając sznur aut i bez kierunkowskazu bierze się za wyprzedzanie. Gwałtowne hamowanie i ominięcie gada z wykorzystaniem pasu włączenia z lewej... Ufff.... Mało brakowało, a ten jeszcze pokazuje, że go głowa boli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku wk..ia mnie firma "kurierska" K-EX, która to od piątku nie potrafi do mnie dojechać w celu odebrania paczki.

Co gorsza wiozą mi też paczkę, na której zawartości cholernie mi zależy...

 

Najlepsze są tłumaczenia:

- w piątek - za późno poinformowali kuriera o odbiorze,

- w poniedziałek - bardzo przepraszają, ale przeoczył :wallbash:

- dzisiaj - musiał odholować zepsute auto z oddziału.

 

Fuck, gdybym wiedział, to w piątek nadałbym paczkę pocztą i podejrzewam, że do dziś byłaby już na miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano chwilę po tym jak jak wstałem koło 6.30 wyłączyli prąd, mycie w zimnej wodzie no i nie chciało mi się bramy garażowej ręcznie otwierać. Czekałem do 8 - sztrumu niet no to pojechałem do pracy z kolegą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziąłem się za dokładne mycie skody, myję progi , i myślę sobie kurde co jest? brud nie schodzi, apc nie rusza , i co się okazało? Że jakiś majster kawałek progu brudnego bezbarwnym zamalował... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupy przez sklep internetowy Big stara...kilka telefonów i za każdym razem na końcu rozmowy miła młoda Pani mówi mi, że zorientuje się i niedługo oddzwoni, proszę o zmianę z PP na kuriera ze względu wyjazdu, a ona ze sama nie może podjąć takiej decyzji. Na koniec zapytała jaki rozmiar zamawiałem :zly: Dzisiaj 3 dzień i mam nadzieję ze paczka w końcu wyjdzie bo jak nie to będę prosił o rozmowę z kimś bardziej kompetentnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiem niektorych ludzi. Znalazlem jakies fanty do auta, to dzwonie do goscia, pytam o czesci itp itd, pytam czy moge podjechac do niego na drugi dzien miedzy 9 a 10, bo mam 30km wiec moge odebrac osobiscie, coby taniej bylo bo fanty duze. Koles na to, ze nie ma problemu, ogolnie jakis wyadawal sie komunikatywny. Dzwonie na drugi dzien raz, drugi- cisza. Napisalem PW na forum, zeby dal znac kiedy bedzie dostepny, zeby odebrac czesci i dalej cisza. Wiadomosci odczytuje ale nie odpisuje. Rozumiem, ze mogl te czesci sprzedac ale do ****** ***** moglby po prostu napisac 'czesci sprzedane' albo glupie 'nieaktualne', cokolwiek ! To juz nie pierwsza sytuacja, ze jakis 'sprzedajacy' robi komus wielka łaskę ze cos mu sprzedaje. Swiat schodzi na psy, bez obrazy dla czworonogow :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzewa się silnik i sprzęt umiera, jak ostygnie rusza na.....2 minuty i tak "w koło Wojtek" :D Serwis coś poprawił i chwilę było OK, jutro leci do wymiany.

 

Ja mojego katuję już trzeci rok i wciąż daje radę.

 

Problem jest w tym, że Pan serwisant stwierdził: COŚ się zmieniło w bebechach vs te kilkuletnie i reklamacji na Dżordże z nowszych wypustów jest ostatnio wysyp.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie takie cos wkur..lo

 

 

niby kazdy kryje buble przed swiatlem dziennym , ale w obecnym stanie rzeczy nie moge pozwolic zeby kolega, czy znajomy wpakowal sie na mine typu zachwalany przeze mnie wielkorotnie wydech proex ...

 

niecale dwa i pol roku i tlumik wyplul caale swoje wnetrznosci, jakie bylo moje zdziwienie gdy zrobilem mu sekcje zwlok.

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

przestrzegam przez zakupem w firmie proex, cena w zadnym wypadku niska, sugerujac sie dobrymi opiniamy wydalem kilkaset zl na tlumik koncowy ktory po dwoch latach nie nadaje sie do dalszego uzytku,

 

jesli mozecie przeklejcie linki na swoje fora. gosc sprzedaje tlumiki tutaj :

http://allegro.pl/listing...?us_id=13137266

 

 

 

a tutaj relacja jak sie sprawa ma po dwoch latach.

 

 

tłumik zamówiony w 2011 roku zalozony wiosną 2011 roku wiec jest po dwoch sezonach i okolo 25 tys km przebiegu, Film przedstawia jakość i wytrzymalość tłumika za prawie 500zł.... co jest w środku po dwóch latach ? ocencie sami, jako że podczas jazdy tłumik wypluł całe swoje wnętrznosci na auto stojące za moim - postanowiłem zrobić sekcje zwłok, tłumik rozcięty w sobote 27lipca czy warto ?

wyciągnijcie wnioski sami, podwójny płaszcz okazał sie jedną blachą, z wytłumienia nie zostało nic, wszystko przerdzewiało i po dwóch latach nie nadaje się do dalszego użytku - po przesłaniu zdjęć do proex odpowiedzi niestety brak.

 

 

 

niestety ale tak jak kiedyś barrdzo ale to bardzo polecałem i rekomendowałem proexa tak teraz bardzo jestem zawiedziony i rozczarowany nie polecam , odradzam,

 

 

proex ma tłumiki wszelakiej masci wiec jest prawdopodobienstwo ze zamowisz go do swojego bmw czy golfa czy innego mercedesa... wiedz ze towar nie jest wart swojej ceny , a zapewnienia a meega wykonaniu wyrozniajacym go wsrod konkurencji to ściema i jawne oszustwo w zaspawanej puszce.

_________________

 

Wyslalem ostrzezenie

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... de-buczal/

 

 

 

prawidlowo ;) niech sie jak najwiecej ludzi dowie i ustrzeze od wydawania kasy w bloto

 

[ Dodano: 1 Sierpień 2013, 09:15 ]

szalik, wyślij ZPO

 

co to je ? te zpo ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.