Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

78km/h na 50km/h.... Dyplomacja nie do końca zrobiła swoje... :o

 

Gdzie Cie złapali?

 

 

Na Sikorskiego, obok działek. Jeżdzę tamtędy kilkanaście lat i zachciało m się ustawić właśnie w tym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były pracodawca wisi mi pensję :/ i nie ma jak jej odzyskać bo umowa była na 1/2 etatu od najniższej... :zly:

Samosąd? :o Ja bym nie podarował ,najgorsze co może człowieka spotkać to nie dostać zapłacone za swoją uczciwą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były pracodawca wisi mi pensję :/ i nie ma jak jej odzyskać bo umowa była na 1/2 etatu od najniższej... :zly:

Samosąd? :o Ja bym nie podarował ,najgorsze co może człowieka spotkać to nie dostać zapłacone za swoją uczciwą pracę.

Kiedyś też byłem postawiony w takiej sytuacji, z tym, że nie byłem nawet zarejestrowany, przez dwa miesiące dzwoniłem, jeździłem dwa razy w tygodniu(10km od miejsca zamieszkania), w końcu zablokowałem autkiem wyjazd właścicielowi firmy i uprzedziłem,że nie wyjdę z biura bez zapłaty, wyciągając termos i kanapki. Pieniądze znalazły się po 3 godzinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78km/h na 50km/h.... Dyplomacja nie do końca zrobiła swoje... :o

 

Gdzie Cie złapali?

 

 

Na Sikorskiego, obok działek. Jeżdzę tamtędy kilkanaście lat i zachciało m się ustawić właśnie w tym miejscu...

 

Już nie wiedzą gdzie sie ustawiać. :o

 

A dzisiaj tate ustrzelił nowy fotoradar w pawłowicach przy źródełku przed skrzyżowanie,, jak się jedzie w strone wisły. Było jakieś 100/70 ale zobaczymy jak fotka przyjdzie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wkurzyło przygotowanie miejscowości nadmorskich na sytuacje awaryjne i pełno powalonych turystów z aparatami szukających sensacji ... Miejscowość Stegna nad naszym morzem... miałem nieprzyjemność wyławiać jednego z trzech nastoletnich topielców ... Ratownicy od razu przejęli reanimację ... Karetki po jakiś 30 minutach minąłem na trasie jak zszedłem z plaży i wracałem już do domu :wallbash::wallbash: ... Masakra ...

Mam nadzieję, że uratowali chłopaków ... :(:(

 

Niestety w RMF podali iż jednego nie udało sie uratować na plaży ... dwóch po przywróceniu do życia zabrały karetki do szpitala ... niestety jeden z tych dwóch nie dojechał do spitala ... dobrze, że choć jednego uratowali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacuś, ja siedzę w Mikoszewie, to jakieś 15km od Stegny i słyszałem o tej akcji z topielcami.

Ogólnie jak widzę co ludziska wyprawiają nad morzem to człowiekowi mózg się lasuje...

Ludzie po kilka godzin leżą plackiem i się smażą a potem z biegu wskakują do wody o temp. 18 stopni z 1,5 metrową falą. :thumbdown:

O kulturze z nie wspominam, byłem po południu na plaży w Jantarze gdy większość gawiedzi schodziła na kolację i gdybym pozbierał butelki i puszki zostawione w piasku to spokojnie opłaciłbym jeden dzień pobytu nad morzem mojej rodzinie. :dontknow:

Ale pociesza mnie fakt, że jednak, z roku na rok jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, wiem gdzie Mikoszewo :)

Co do całej akcji ... ratownicy tak na prawdę nie wiedzieli gdzie szukać zaginionych ... ciała siła prądu przepłynęły jakieś 80-100 metrów w moim kierunku ...

 

Okazało się, że do wody weszło 4, jeden o własnych siłach wyszedł z wody ... chyba ich fala zaskoczyła ... a trzech zniknęło pod wodą ... tak na prawdę nikt nie ruszył ich szukać dopiero ratownicy powiadomieni przez kogoś weszli do wody ... dziwi mnie, ze nie ma w takich miejscowościach karetki stojącej non stop przy plaży, by w razie takiej sytuacji ruszyć ... tym bardziej, że podobno wczoraj też jakieś 2 czy 3 osoby sie utopiły ... i każdego dnia ratownicy maja pełne ręce roboty ...

 

Pilnować trzeba siebie i wszystkich w koło niestety ... nie jestem w stanie wyobrazić sobie co rodzice czują w momencie otrzymania takiej wiadomości ...

 

Odnośnie śmieci ... szkoda gadać ... to puszka zakopana, to butelka PET toć przy każdym wyjściu z plaży jest śmietnik więc nie wiem co za problem ... na szczęście jakoś nie rzuciła mi się w oczy jakaś duża ilość petów po papierosach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.