Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dwa razy by mi dzisiaj przydzwonili, pech w tym ze nie jechalem swoim autem, tak by wreszcie byla okazja co by polakierowac pare elementow. Raz dziadek skrecal na parking kosciola, nosz praktycznie przed moim nosem, drugi raz to goscia troche na zakrecie wynioslo, nie spodziewal sie ze na tym zakrecie od wewnetrznej troche podbija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracilem hamulce w astrze... Dobrze ze dzis w wawie a nie jutro w drodze do Lublina... Wyjezdzalem z parkingu galerii mokotow, wciskam pedal przed szlabanem a on leci w dol i zero zatrzymania... Na szczescie zrobili inteligente szlabany co sie otwieraja po numerach rejestracyjnych :-D przed sama szyba sie otworzyl... Pozniej szybka akcja z zaginaniem przewodu hamulcowego przy prawym tylnym kole zeby plynu nie gubic i sie dokulalem do domu... Diagnoza - cylinderek... Niestety nowy dach znowu musi poczekac... Mam nadzieje ze uda sie dorwac wszystkie czesci w IC na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morieris, skąd ja to znam. Astra F (rok 1995) to wybitnie wredny samochód. Kiedyś też przypuściła atak na moje życie. Okazało się ze przewody hamulcowe były pordzewiałe. Pedał w podłogę, a auto nie hamuje. Przyznam, że hamowanie wtedy z 80 km/h robiło wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nieszczesliwe sa te bebny w oplowskich smallblockach... Przy okazji jak juz auto bedzie rozbierane to moze troche zawieszenia z przodu powymieniamy

 

U mnie to dopiero druga na tyle powazna awaria na szczescie, a mam ja dwa lata, w poprzedniej w sumie tez za bardzo sie tez nic nie sypalo, tylko raz odmowila dalszej jazdy jak alternator padl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mieszkam przy żużlówce, to wiadomo co dzieje się gdy jest sucho, a sąsiad cymbał skończony specjalnie się rozpędził i zakurzył całą okolicę, zawrócił i znowu. Już tak drugi rok albo i lepiej jeździ jak skończony kretyn. Inny sąsiad był już z tym na policji, ale oni oczywiście nic nie mogą. Dzisiaj ojciec go zatrzymał ten zaczął go wyzywać. Akurat jak wyskoczyłem z domu to odjechał. Jak dorwę pajaca to chyba zabiję na miejscu. I co z takim typem można? W ciemną ulicę i obić ten pusty łeb chyba tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propekMONTER, no chyba specjalnie. Dziś przejechał, zawrócił i dzida z powrotem. Starszy tydzień temu mu wiązankę puścił, to zaczął jeździć na około, ale chyba przestał się bać. Gwoździe można owszem, ale ni tylko on tu jeździ. Ja z tatą jak jeździmy i idzie jego żona z dzieciakami, to praktycznie się zatrzymujemy, a taki pajac po żużlówce jeździ szybciej niż po szosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, w sumie to mój tatko ma lepszy pomysł. Powiedział, że jak policja nic nie zrobi, to zatankuje mi samochód i przez trzy miechy będę mu jeździł pod domem :mrgreen: Chyba inaczej się z takim typem nie da.

W sumie rzucić zza płotu wiadro gwoździ jak widać, że jedzie, to nie głupi pomysł. Tylko jak typa zarzuci samochodem, to jeszcze płot nam rozpieprzy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnego idiotę na osiedlu. Po ulicy jeździ spokojnie, auto ma bardzo przeciętne, żadna sportowa fura, której nie może upilnować ale jak tylko otworzy się brama do garażu podziemnego wielostanowiskowego...1,2 i pełna dzika.

 

Już mu kiedyś grzecznie zwróciłem uwagę, że czasem dziecko nieposłuszne biegnie przez ten garaż i nie trudno o tragedie. Zrobiłem to przy jego żonie, która własnie wyciągała ich dziecko z samochodu. Uwierzycie, że nie pomogło?!

 

Ja tego k$%^& nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.