Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja ich nie lubię, bo uważają się za panów co "dużo" mogą

To tylko zależy jak się z nimi gada. Jak zaczyna ktoś kozaczyć, to nie mogą sobie pozwolić na miękką gadkę, to chyba normalne.

 

Jeszcze nigdy nie trafiłem na policjanta kozaka :dontknow: ...bo zawsze normalnie zaczynam i kontynuuję z nimi rozmowę, nie udaję greka, nie strugam wariata... :) Z każdym można pogadać jak z normalnym człowiekiem, pod warunkiem że traktuje go się jak normalnego człowieka. To działa zawsze w dwie strony.

 

Ja ich nie lubię

 

Nie obraź się, ale to stwierdzenie wypowiadane przez dużą niestety liczbę ludzi świetnie podsumowuje ten film, który został wyżej przytoczony: ;)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2mpTFagYn0

 

Skoro tablica ma być w miejscu "konstrukcyjnie do tego przeznaczonym" - to tak ma być. Ten samochód oryginalnie ją miał, i tam ją trzeba założyć :P

 

[ Dodano: 2 Lipiec 2013, 17:53 ]

ma Amerykański zderzak

...czyli nie homologowany razem z autem jak wychodziło z fabryki na polskę/europę :dontknow: Niech jeździ z nim w Ameryce :dontknow:

 

Dokładnie tak samo jest z "kierunkowskazami", których rolę w amerykańskich autach spełniają migające światła pozycyjne. Też są w europie nie dozwolone. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary od kiedy na zderzak trzeba mieć homologację? :D No proszę Cię :D

 

Co do umiejscowienia tablicy jak ktoś tam pisał, że w środku szerokości pojazdu. To takie np EVO powinno mieć zabierane dowody tak? Bo nie jest w środku szerokości pojazdu.

 

Nie bronię gościa, ale z przytoczonych tu nie przeze mnie przepisów jasno wynika, że można mieć w środku po lewej stronie. I ma być po prostu widoczna. A to czy ma zderzak z PL czy Honolulu to jest mało istotne.

 

I tak najlepsze jest tłumaczenie po zobaczeniu ładnie zrobionej E46, że na pewno dres i wieśniak i w ogóle. Strasznie łatwo przychodzi tu skreślanie ludzi nawet ich nie widząc.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary od kiedy na zderzak trzeba mieć homologację? No proszę Cię

 

Cały pojazd ma jedną homologację. I jak na złość zderzak jest jej częścią. Nie znam dokładnie wytycznych do homologacji pojazdów w Europie i Polsce ale zderzak na pewno:

-nie może wystawać poza obrys pojazdu

-nie może mieć ostrych wystających elementów

-posiadać elementów oślepiających innych kierowców

-powinien mieć miejsce przeznaczone na umieszczenie tablicy rej. (o ile w danym aucie miejsce na tablicę jest w zderzaku). itd.

 

Jak dla mnie tej tablicy naprawdę nie widać i zabranie dowodu to prawidłowa decyzja policjanta. Oburzenia dotyczącego radiowozu na chodzie nie skomentuję bo to w zasadzie tylko zabawne i trochę dziecinne. Generalnie w Polsce jest jakieś dziwne przyzwyczajenie do dyskusji z policjantem...mi to kojarzy się tylko z dalekowschodnią Rosją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, Fakt, może ten drajwer tak się podniecił że mu się zaczął język plątać, choć był super pewny siebie. Jeżeli ja jestem czegoś pewny, to mi się bełkot nie włącza tylko przeważnie jeszcze bardziej donośnie i wyraźniej argumentuje i na pewno nie panikuje :-]

 

Tak go oceniłem, bo tak go oceniłem. Normalny człowiek by szybko zmienił blachę i pojechał dalej. A że chciał być coraz to modniejszym "bohaterem internetu" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek jakby jechał bez tablicy, to by nie podjeżdżał pod samą dupę radiowozu :D

 

Dokładnie tak ;)

 

Z drugiej strony nie czaje tego bo albo się jeździ bez blachy albo z blachą a nie takie pół na pół, jeździłbym bez ale się trochę boję więc dam za szybę, bez źle a za szybą też niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to policjant był wyjątkowo miły. Aż dziw, że mu nie zrobili kompletnego przeglądu, tego bolidu. A co do zarzutów do kultury polcijanta to aż tak źle nie było. Nie raz podczas Trzeźwego Poranku pierwsze słowa brzmiały mniej więcej " Piłeś coś ? Tylko mi tu nie kłam" a potem " Dmuchaj". Z polciją nie warto negocjować i tak zawsze mają racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowa profesora przed dzisiejszym egzaminem "a skoro to jest egzamin to czesc osob musi go najzwyczajniej w swiecie oblac, nie wiem jeszcze ktore to beda osoby. To tak jakby ktos sie czul bardzo dobrze przygotowany to moze sie rozczarowac." Potem Profesor smial sie z niektorych pytan bo byly po prostu glupie i nie potrzebne, bo po cholere mi wiedziec kto byl tworca zmodyfikowanej metody jakiejstam..

To ja dziś miałem prognozowanie :kox:

Musiałem pamietać twórców metod :roll:

 

Ale w sumie podobnąsytuację do ciebie miałem w piątek, i facet chciał sprawdzić czy uda mu sie zrobić idealną połowę oblanych... :thumbdown:

Wyszło az zanadto bo wiecej oblanych niż zdanych.

I właśnie taka sama sytuacja,że obkuci nie zaliczyli :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo IX

"Co do umiejscowienia tablicy jak ktoś tam pisał, że w środku szerokości pojazdu. To takie np EVO powinno mieć zabierane dowody tak? Bo nie jest w środku szerokości pojazdu."

wojtassss nie mam nic do ciebie, ale sam przytaczasz przepis, a później piszesz coś jak byś zapomniał o tym co pisałeś. Ma być na środku pojazdu, z przodu czy to z tyłu lub jeśli nie ma takiej możliwości to z lewej strony . Zobacz gdzie to Evo ma miejsce na tablicę, z lewej strony zderzaka.

A przepis mówi, że w środku szerokości pojazdu, a nie środku samochodu. Pomijam fakt, że blacha za szybą zasłania znaczną część pola widzenia, ale mniejsza o to, jego sprawa.

Z resztą piszących się zgadzam. Założył by blachę i pojechał. Albo z drugiej strony mam blachę, albo w ogóle jej nie mam, a nie za szybą...

Miało być EOT, ale jeszcze musiałem sprostować, bo się uparłeś na ten środek jako wnętrze pojazdu.

Widziałeś filmik który wrzuciłem? Da się, da się. Trzeba tylko chcieć i umieć porozmawiać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.