Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Mama była dziś po leki. Oczywiście lekarz zaczął jęczeć, że mają protest, lepiej niech przyjdzie za tydzień a w końcu przywalił tą swoją durną protestacyjną pieczątkę i powiedział, że lek będzie bez refundacji dlatego wypisał tylko jedno opakowanie.

Oczywiście w aptece się okazało, że ten lek nigdy nie był refundowany :zly:

Więc tylko niepotrzebny zamęt wprowadza, byle protestować bo mu koncern farmaceutyczny szkolenia nie załatwi na Kanarach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, Dobrze to ująłeś.

Lekarzom to się w głowach poprzewracało. Wciskali ludziom leki z których mieli naj większe profity czyli wycieczki, jakieś artykuły rtv i inne pierdoły za wykonanie planu. Dlatego jak musiałem iść do lekarza to kazałem sobie wypisywać tańsze zamienniki (tyle, że moje choroby ograniczał się do grypy) i co maj lepsze to na takich pierdołach zaoszczędziłem nie raz z 50% ceny.

W końcu ktoś chce lekarzom dobrać się do tyłka i takie właśnie wychodzą kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.