Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

rychu, pod nadajnikiem to nie wiem :D:D

100MB/s o których wspomina Plus wprawdzie nie uświadczyłem ale wczoraj w Wa-wie pokazało mi chwilami 32MB/s - były to okolice naszej słynnej Narodowej Pływalni :)

 

[ Dodano: 19 Czerwiec 2013, 15:04 ]

herusek14, pochwal się co sprzedajesz :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem LTE na próbę u mnie na wsi wtedy jak dopiero wchodziło i bystry pan konsultant obiecywał, że za 2 tygodnie będzie LTE w całym Inowrocławiu. No to chu* podpisałem bo głupi i uwierzyłem. I co? Mam 1 Mb jak jest ładna pogoda, a jak nie to gooogle odświeża 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dorzucę coś od siebie na temat operatorów sieci komórkowych. Jak dla mnie najgorszy jest Orange, byłem z tą siecią związany od czasów Centertela, poprzez Ideę, skończywszy na Orangu, zasięg nigdy nie był Ich mocną stroną, a pozyskanego klienta zawsze mieli gdzieś. W T-mobile deko lepiej, Plusa jeszcze nie przerabiałem, obecnie jestem w Playu. Jak zauważyłem nie warto przedłużać umowy z daną siecią(podobnie jak z OC, patrzymy gdzie taniej), lepiej składać wypowiedzenie i czekać na oferty, które są wtedy dużo korzystniejsze, mnie tak Play przetrzymuje już trzeci rok, a abonamentu nie biorę dłużej niż na rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej składać wypowiedzenie i czekać na oferty

 

O takich rzeczach w plusie możesz zapomnieć :zly:

 

Ale teściu co dwa lata robi taki numer w Tmobile i zawsze utarguje jakieś minuty :-]

 

mam dwa telefony w plusie już drugi rok z rzędu rezygnuje i za każdym razem jednak okazuje się że mogą mi zrobić lepszą ofertę niż dawali na przedłużenie.

Miałem iść do Play na ofertę 1000 coś tam i otrzymałem lepszą od Plusa.

obecnie mam na jednym za 69zł do wszystkich sieci nie limitowany i 2 gb pakiet danych, a na drugim 300min do wszytskich za 20zł.

 

Pojechałem na bezdotyk a tam kolejka że hohoh, wyszedłem z auta temp ze 30C darowałem sobie dzisiaj mycie ręczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat, nie szkoda wosku na specyfiki z myjek ? :idea:

 

Niee ,odpuściłem mycie do soboty, a na aucie jest Coli nakładany w październiku przykryty BSD miesięcznym który dalej siedzi. wmiędzy czasie na maskę trafiła Aqua itp

Postanowiłem w sobotę rano umyć , i założyć w koncu coś letniego.

Bo jak sobie wyobraziłem glinkowanie w takiej temp. to mi się odechciało i zapodałem 2x Perłę eksportową ;)

 

Salwinek91

 

, f8 i napraw system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.