Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje roztargnienie :/ Otworzyłem maskę aby sprawdzić stan oleju, w międzyczasie odebrałem telefon a maski nie zatrzasnąłem. Przy 100/h zobaczyłem jak wielka blacha zaczyna falować przed oczami, po zjechaniu na pobocze naprawiłem błąd. Tym razem się upiekło...uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pojechałem na zmianę oleju do zaprzyjaźnionego warsztatu, naprawwdę profesjonalnego. Zostawiłem auto a sam wyskoczyłem na zakupki. Przyszedłem odebrać, no i gadka-szmatka, śmichy-hihy. Klapa w dół, wyjeżdżam. Po kilku dniach otwieram żeby dolać płynu do spryskiwaczy a tam...korek od butelki po oleju oraz ściągacz do filtra :shock: . Niby wina mechanika ale i moja bo zagadałem :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po umyciu paździocha moim oczom ukazała się tona smoły. Niby dobrze, że miasto łatają, ale to co zobaczyłem mnie przeraziło. Centymetrowe gluty ze smoły :cry:

u mnie to samo, zawsze radziłem sobie benzyną ekstrakcyjną ale to co ostatnio zobaczyłem

pomogło tylko w podjęciu decyzji zakupu prickborta, zobaczymy o ile będzie lżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.