Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wielkie dzięki, że jednoczycie się ze mną w bólu, ale.... mówi się trudno. Ludzie mają większe problemy niż moja błahostka. Teraz pytanie jaki jest realny koszt usunięcia 40-50 wgnieceń po gradobiciu (pytanie do tych co korzystali z takich usług)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem nicorette - tabletki, gumy, plastry. Paliłem cyfrowe fajki i nic.

Zostały mi 2 opcje:

- Desmoxan

- Biorezonas

 

Na razie jadę na pierwszej opcji i jest OK. Rano wstałem i nie potrzebowałem do porannej kawki zapalić, więc można powiedzieć, że jest już postęp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja matka rzuciła ze 3 miechy temu po 30 latach palenia 1-2 paczek dziennie. Generalnie jakieś 10 kg na plus :D i najgorsze było nie tyle głód papierosa co przyzwyczajenie, że ciągle coś w ręce miała. I chodzi z zapałkami, wykałaczkami etc. Dobrze, że ja nie palę. Jeszcze jak widzę te kwoty za paczkę to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak widzę te kwoty za paczkę to :wallbash:

 

No to jest właśnie główny powód rzucania. Do tego mam drugi powód: kobieta powiedziała, że jeśli rzucę, to nie będzie mi robiła problemów do zakupu "niedzielnego auta" - R34 GT-R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Tar@glue? żywice z sosny usunąłem na czarnym vovlo i nawet holo nie zrobiłem
ktm950, a nie glinke?

Pod Palcem nie czuć tego, to są plamki jak po kamieniu z wody, więc glinką tego nie usunę. Zresztą czytałem temat tutaj na forum, że jest to cholernie ciężko ruszyć czymkolwiek. Spróbuję zmywaczem silikonowym, albo cleanerem na maszynie...

Najbardziej wkurza mnie to, że:

a) to żona postawiła tam auto, mimo że ciągle powtarzam, żeby nie stawiała pod drzewami :wallbash:

b) dopiero co zrobiłem pełną korektę 2 tygodnie temu i już coś się spieprzyło...

Normalka, jak u mnie na podwórku stoją 4 auta, w tym mój Merc weekendowy to kot zawsze wejdzie akurat na niego i upieprzy

U mnie to samo - wszelkie ptaszydła traktują relingi w moim golfie jak grzędę - latrynę. A jak już umyję to zlatują się wszystkie z okolicy i tylko czatują kiedy przyjadę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.