Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

cz@rek, koniec problemu z korkami i parkingiem; )

No i w końcu przestała by się hołota pętać po lewym pasie :P

 

Heheh tylko pamiętajmy jakie Państwo kwoty przytula od tych biednych handlarzy którzy handlują "starym" złomem...recyklingi, akcyzy itd. itp. nie mówiąc już o innych którzy na tym zarabiają, warsztaty, lakiernie, sklepy z częściami..

No i kogo nasi drodzy rządzący będą tak bezkarnie kroić na akcyzie za paliwo jak nie kierowców

 

I po trzecie pokażcie mi nowe auto które by dokonało tego http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/mitsub ... em-zdjecia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiedys jak bylem mlody mialem przelotny romans z pewna dziewczyna w Kolobrzegu, dodam ze sam jestem ze slaska. Po tygodniu od powrotu z owych wakacji pojechalem do niej i gry wracalem taxi do mieszkania wujka, pogladnalem sobie licznik w mesiu w124. Patrze a tak 15 tys, mowie ladny przebieg, gosciu odpowiada no nie? niedawno sie przekrecil a zadnych powazniejszych napraw nie robilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś "miszcz" kierownicy przytarł mi zderzak na parkingu pod blokiem :x

 

06062013710.jpg

 

06062013711.jpg

 

P.S.

Brudas brudasem, ale kropling jakiś tam po BSD jest :-] Niemyty, niepłukany przez miesiąc (brak czasu i miejscówki bo ojciec trawę zasiał kuffa po tym jak stwierdził, że "Prickbort wypalił zielsko")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy na allegro. Kupiłem sobie lifty maski do Seja. 3 czerwca kliknąłem kup teraz i od razu poszedł przelew przez payU. Wybrałem kuriera bo chciałem mieć to szybko. 4, nic. 5, nic. Zadzwoniłem, Pan "szef" powiedział, że jak nie ma mejla to jeszcze nie wysłali i, że on nie wie bo to nie on paczki pakuje. Dzisiaj też nic i Pan przestał telefony odbierać. Oby jutro przyjechały. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi podrzucił Beetla do ogarnięcia, ręce mi opadły

auto srebrne po umyciu biorę glinkę i...

 

Vw+%252817+of+32%2529.jpg

 

i tak wszędzie było. Obok niego pracuje "lakiernik" i chyab ma nieszczelną "komorę"

 

nie chcielibyście wiedzieć jak auto wyglądało przed myciem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon od żony o 4:30, że rozkraczyło się auto którym jechała do pracy. teraz ja przed pracą, muszę jechać zobaczyć co jest grane i ewentualnie kombinować lawetę.

nie ma to jak miły początek dnia... :wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.