Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

"nowa" szyba którą kupiłem wczoraj postanowiła sobie pęknąć podczas czyszczenia :zly: dobrze, że nie zdążyłem wyciąć z auta obecnej... na szczęście gość od którego kupowałem zwrócił mi połowę kwoty jaką zapłaciłem... szyba była ukruszona czego wcześniej nie zauważyłem i pęknięcie poszło od tego ukruszenia... no i udało się znaleźć jeszcze jedną i jest już po problemie... nie powiem bo wku^&*$ się na maksa jak zobaczyłem to pęknięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kaffel123, szyba przejeździła ze mną do dzisiaj w aucie (od godziny 17.00 wczoraj do godziny 12.00 dzisiaj) :mrgreen: była tak położona że nie ocierała się o nic... to wykruszenie zauważyłem dopiero jak czyściłem szybę ze starego kleju potem czyściłem ją clin'em i ręcznikiem papierowym z kurzu. potem wziąłem tri color i troche fg500 i tarłem i nagle moim oczom ukazało sie pęknięcie... szyba stała na dwóch klockach drewnianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mycia szyb, to dziś bardzo miły, podchmielony pan postanowił mi na światłach za wszelką cenę umyć szybę... Japierd..... Chciałem mu rzucić monetą, żeby nawet nie próbował myć, ale nie dało się... :zly::zly::wallbash::wallbash:

 

No i awizo od kuriera... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście gość od którego kupowałem zwrócił mi połowę kwoty jaką zapłaciłem

 

Fakt, masz szczęście.... :/ ta szyba to jakiś unikat? Pytam, bo oczywiście rozumiem i korzystam z rynku używanych części, ale szyba to chyba średni pomysł..... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prestiżu autoryzowanego salonu itd. dzis w jednym z warsztatów (pracuje w hurtowni mot.) odebrałem zwrot regulatora szyb do Porsche (czesc ori Porsche, naklejki, hologramy duperele), pracownik warsztatu z duma oznajmil,ze nie potrzebuje tego od nas, gdyż dostał taki sam z Porsche w tej samej cenie i bierze od nich, bo woli jak a fakturze jest logo Porsche... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy_, u mnie przed domem kładą kostke brukową i robią chłopy co 2gi dzień, bo im deszcz krzyżuje plany :wallbash:

 

[ Dodano: 4 Czerwiec 2013, 21:46 ]

wojciechch, przy Porsche to rozumiem akurat :P może jakiś kolekcjoner tudzież nową Panamere chce zachować dla wnuczków z kompletem wszystkich dokumentów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, jak jest się bezrobotnym,a chciałoby się mieć przegląd aktualny, aby nie prosic się kogoś o podwózki , to każdy grosz się liczy. zresztą za te 40zł które odzyskałem kupiłem kolejna szybę więc w sumie bilans wyszedł na zero 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wk#&$@a mnie debilizm i sianie zamętu przez idiotów-dziennikarzy z "niezależnej" :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: :

 

Tak czy inaczej - czasu jest bardzo mało, bo już za niecały miesiąc wchodzi w życie "ustawa śmieciowa". Może więc okazać się, że od 1 lipca nie będzie miał kto wywozić śmieci i stolica Polski zatonie w odpadach.

 

wpis pokazał się po informacji, że śmieci zgodnie z ustawą po 1.07 będą wywoziły firmy na starych zasadach ale zapłaci za to miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą o jakiś śmiechach! A w ważnych kwestiach w kraju burdel na kółkach. Lepiej by zakazali sprowadzania starych szrotów np. pow. 8-10lat do PL, zwożenia ton azbestu innych ciężkich odpadów. To by było coś.

Czy ktoś widział rzetelne dane na temat udziału odpadów z gosp. domowych w ogólnej liczbie śmieci w kraju? Pewnie nie bo okazało by się że raptem te 5% to jest nic.

Ta ustawa nic nam nie pomoże, w dalszym ciągu będziemy wysypiskiem dla tej lepszej europy.

Tu chodzi tylko o to, aby koszt segregacji - która jest robiona też obecnie - przerzucić na mieszkańców danej gminy. Jeśli już mamy segregować to ja bym chciał płacić tylko za siebie i za kilogramy śmieci które wyprodukuję. A tak to nic nie da tylko zwykłe, zgodne z ustawą przerzucenie kosztów segregacji na przysłowiowego kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same korzysci, nie trujesz srodowiska szkodliwymi substancjami z wydechu, wiekszosc ludzi przesiada sie na rowery przez co zyje lepiej, grubasow coraz mniej, jeszcze tylko smieci zamiast jedzenia i normalnie japonczyki zyjemy po pincet lat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh tylko pamiętajmy jakie Państwo kwoty przytula od tych biednych handlarzy którzy handlują "starym" złomem...recyklingi, akcyzy itd. itp. nie mówiąc już o innych którzy na tym zarabiają, warsztaty, lakiernie, sklepy z częściami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie np. sprowadzenie auta powyzej 10 lat wiaze sie z oplatami ok 6-7 tyś $. Dzięki temu passat b3 jest tam warty jakieś 15 tyś zł i jeździ się nim "aż odpadną koła". Nie wiem czy to jest takie dobre dla państwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.