Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ASO VW

 

Jest coś magicznego w tych prestiżowych miejscach... :song: Niżej dokumentacja potrzebna na wydanie 34,58 zł na kilka spinek i osłonkę....

 

dsc01561ah.jpg

 

Każdy paragon to ca 5 minut na walkę "z systemem" :kox: Wczoraj 30 minut, dziś po odbiór kolejne pół godzinki....Gentelmen w średnim wieku, w kolejce (!) przede mną narzekał że wycieraczki "zamawia" już pół godziny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To że koleś się nie zająknął nawet to pół biedy, bywa :kox: ale jakim cudem we wszystkich ASO w Wawie mają po "jednej sztuce, reszta na zamówienie" to już mnie przerasta. Rozumiem że to towar luksusowy, po 1,5zł brutto no ale... :wallbash:

 

 

Interesująca jest też tutaj obrotność handlarzy na Allegro, gdzie nowy towar z ASO po 1,5 zł próbują sprzedać po 3-5 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednej sztuce, reszta na zamówienie

 

:lol:

 

Gniazdo-gumeczka trzymająca osłonę nad silnikiem (ta z 4-ma kółkami i 3-ma literkami :song: ) to samo :D , no ale 3,80 wiec poziom wyżej :kox:

 

[ Dodano: 4 Czerwiec 2013, 13:02 ]

próbują sprzedać po 3-5 zł

 

stroluj ich tak 2,8 - 2,9 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo, że na alle... jest cholernie drogo, a to że ASO właśnie nie znaczy, że będzie drogo. Spotkałem się wieloma przypadkami kiedy ASO było droższe 5%-10% od P. Henia w przydomowym garażu, a i tak każdy walił do Heńka - bo wiadomo ASO - to cieniasy i ceny zaporowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dziś wiadomo, że na alle... jest cholernie drogo, a to że ASO właśnie nie znaczy, że będzie drogo. Spotkałem się wieloma przypadkami kiedy ASO było droższe 5%-10% od P. Henia w przydomowym garażu, a i tak każdy walił do Heńka - bo wiadomo ASO - to cieniasy i ceny zaporowe.

 

Bo dobrze robię to co mają gdzie indziej jeździć :D

MSPANC

 

Mnie wkurzył bank i możliwość spłaty wcześniejszego kredytu gotówkowego.

Załatwiłem kase a kwota się praktycznie nie zmieniła od 4mscy jak się pytałem ile jeszcze..

ech trzeba pokombinować z wydatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzył bank i możliwość spłaty wcześniejszego kredytu gotówkowego.

Załatwiłem kase a kwota się praktycznie nie zmieniła od 4mscy jak się pytałem ile jeszcze..

ech trzeba pokombinować z wydatkami.

 

zmień bank, ja w mBanku wziąłem kredyt online i co chwila jakieś ogony spłacam bez dodatkowych kosztów a rata za każdym razem się zmniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Nie trawię muzyki która brzmi jakby kogoś obdzierali ze skóry. Dodatkowe atrakcje to tzw. fani tego stylu, którzy jadą wiele kilometrów na koncert swojego ukochanego zespołu aby się upić i leżeć pod płotem przed wejściem na koncert. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o to chodzi w muzyce,ktoś się tym jara i to szanuje,bo Ty zobaczyłeś jakiś odsetek czarnych owieczek,więc nie ma co powielać stereotypów :dontknow:

Tak samo jak szanuję,to że jarasz się SC,mimo,że mnie nie przekonuje,ale o to w tym wszystkim chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.