Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

luq92, sprawdź sworzeń. przerabiałem to ostatnio :D

:good:

Już nawet nie chciało mi się kłaść pod samochodem albo skakać w kanał, bo już mi ręce opadają. Dobrze, że dałeś mi punkt zaczepny :mrgreen: Dźwięk podobny jak wcześniej co miałem koło niedokręcone, ale stuka rzadziej przy szarpnięciach przy ruszaniu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, ja po prostu zajechałem na stacje diagnostyczną sprawdzić sprawność amortyzatorów, bo chciałem rodziców na sportowe namówić :D a w zakrętach jakoś dziwnie szedł ostatnio. i sie okazało, że sworzeń ma spory luz. nawet nic nie zapłaciłem za sprawdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzis wpadł kolega na mini zabieg kosmetyczny w postaci umycia auta dwoma wiaderkami odchamieniu lakieru i położeniu wosku... cofając połamał mi dwa wiadra :thumbdown: opadły mi ręce, nawet się nie zorientował ze cos trzaska pod spodem ale dzięki Bogu rękawica cała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, Ja byłem na stacji obadać spód przy poprzednich stukach i ewentualnie gumy na wahaczach, stabilizatorach itp. Reszta siedziała sztywno i nic innego nie miało prawa skrzypieć. Okazało się, że to koło, ale może jednak teraz gumy :kox: Jutro przy okazji ogarniania środka zrzucę koła i zobaczę co tam siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś blonda w Aurisie, pchała się na zakładkę przy skręcie. Mimo, że jeden pas jest przed skrzyżowaniem i jeden pas za. Na następnych światłach dowiedziałem się, że ją głowa boli ,a jej samochód ma sprawny sygnał dźwiękowy. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zly:

jakiś pier#$%^&, poje$%^& ch..j zapierdzielił mi antenę CB z auta :zly: normalnie łapy mi opadły...

chyba czas zakończyc przygodę z CB, bo trzeciej anteny raczej kupować nie będę...

magnesówki zbyt często zmieniają właściciela (zajeb...li mi już dwie) stała w dziurę nie wchodzi w grę i klapa bagażnika też odpada.

:dontknow::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś pier#$%^&, poje$%^& ch..j zapierdzielił mi antenę CB z auta :zly: normalnie łapy mi opadły...

chyba czas zakończyc przygodę z CB, bo trzeciej anteny raczej kupować nie będę...

magnesówki zbyt często zmieniają właściciela (zajeb...li mi już dwie) stała w dziurę nie wchodzi w grę i klapa bagażnika też odpada.

 

Jaką miałeś antenę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już dwie ML-145 zaukradli. Jedną nawet ze środka dachu dostawczaka rysując przy tym niemiłosiernie dach i słupek jak odcinał kabel idiota. Teraz mam małą taką 60 cm i jak staje w newralgicznych miejscach to wrzucam do bagażnika. Niby krótka, ale jako antymisiek wystarcza. Przeszła już mania na 2 metrowego bata na dachu, poza tym ta jest cała czarna i nie rzuca się w oczy. Malutka podstawa z trzema zatopionymi neodymówkami, nie ma prawa drgnąć nawet przy duuuużej prędkości

 

f1a59ff94e5d3c41291d6fbed5f71c56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac,

 

Weź ty ją chłopie razem z radiem demontuj i chowaj do bagażnika tak by nie było widać, bo znam przypadki że dla CB potrafili wybić szybę. Ja chowam i od 2 lat używam tego samego zestawu :good:

Taka antena na magnesie faktycznie przyciąga amatorów obcej własności w sposób...magnetyczny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.