Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

SJake, no mialem ale teraz sa czarne :) czasem w polysku aa czasem w macie :D

Wiesz myje auto gdzies indziej niz bezdotyk, chwilke stoi jak lece auto QD (felgi reload) i to wystarczy zeby ramiona byly brazowe :/ tym sposobem musze po drodze do domu odwiedzic bezdotyk :) pozniej odrazu jazda i jest okej, wszystko ladnie schodzi woda. Ale.. wkurza.

 

Ojjj polerowac te ramiona.. Naprawde beda musialy byc dlugie te wieczory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wychodze po bułki, a tu pterodaktyl musiał trafić akurat w mój

weglus,źle do tego podchodzisz :o to jest właśnie taki znak od niebios, że właśnie powinienneś zrobić full proces: odsmalanie, deajronizacja, klinerek, woskowanie :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tfelek, taki korek zrobiłeś? :shock: - wstydź się! i w dodatku taka popierdółka Cię załatwiła :lol::lol::lol:

 

a na serio to szkoda autka :( - moje szczere kondolencje :cry:

 

PS: będzie całka... nie pozwolą Ci tego naprawiać - zresztą nie wiem czy być chciał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,12 ... =hovercard

nie moja wina i tyle w temacie.. a był bez wypadkowy :wallbash:

 

więcej info jak ochłonę

 

O choleeera.

Mam nadzieję, że skoro piszesz to nic Ci się nie stało...

Ale zostajesz przy francach, prawda? :)

Zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś ale wczoraj

100km od domu późnym wieczorem sarna popełniła samobójstwo przy użyciu mojego wozu

Byłem bez szans na reakcję, "wyszła" z prawej na 2-3m przed maską przy około 100km/h.

Całe szczęście młodziutka sztuka - zderzak i atrapy do wymiany, światła dzięki bogu całe.

Ciekawi mnie jak rzeczoznawca podejdzie do maski bo zderzak lekko wszedł na nią i porysował lakier do podkładu. Mała powierzchnia defektu więc zastanawiam się czy policzy zaprawkę czy całość do malowania :o co w sumie byłoby to mi na rękę - zarówno zderzak jak i maska sprana kamieniami zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany JAk pisał ze mną Wszystko ok.. Auto pewnie pójdzie do kasacji bo dosłownie niema jak tego naprawić .. chyba ze Pan typowy Handlarz wyklepie i sprzeda jako bezwypadkowy.. bo na pewno ja tego robić nie bede..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.