Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie moje zainteresowania, ale marka odpowiednia :evil:

 

Zgodnie z profesjonalnymi pomiarami wyszło 4x2 na auto + odsunięcie od ścian ( czyli samo auto z 3,8 na 1,8 max), żeby spokojnie wjeżdżać i wyjeżdżać Scirem i móc wysiadać w miarę normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Smart powinien się wcisnąć, ewentualnie jak wywalisz drabinę, to jakiś matiz :o8-)

 

A co do tematu wkurzenia - przejazd przez Włocławek... dziury takie, że piętą prawie hamowałem, bo na pierwszym biegu za szybko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popełniliśmy ten błąd i zbudowaliśmy za mały garaż. U nas jest problem z komfortowym wysiadaniem z jednego auta. Nie mówiąc już o jakichkolwiek pracach przy aucie wewnątrz garażu.

 

No ale podobno trzeba dwa domy wybudować i dopiero trzeci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragandbones, tutaj było budowane na Cuore + quad, nikt nie myślał o 2 autach te 3 lata temu :wallbash:Metr szerzej i na spokojnie by weszło coś lepszego, a tak :dontknow:

O tym mówię. U nas też metra brakuje. W skali całego domu metr szerszy garaż to żaden koszt, a nieporównywalnie inny komfort. No ale kto mógł to wiedzieć. Widział gołe ściany to myślał ile to miejsca, jaka przestrzeń. Przyszły podłogi, regipsy, tynki i czar prysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu u nas bida jest z wjazdem, a to że nie ma dwustanowiskowego to już dubelt błąd. Te 6 lat temu to w ogóle drugiego auta w rodzinie nie było w planie. No nic, trzeba będzie jakieś wiaty postawić chyba :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejazd przez Włocławek...

jadąc na weekend majowy również miałem przyjemność jechać przez to "miasto"...2 dni wcześniej robiłem zawieszenie i gdybym wiedział to bym się wstrzymał ;) masakra jakaś...nie jeden rolnik ma lepszy dojazd na pole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no też bym chciał.

 

Obrazek

 

na coś takiego chyba nawet pozwoleń nie trzeba. Puścić na to bluszcz żeby było zacienione i bajka :)

Też jestem w temacie stawiania wiaty na drugie auto i jeżeli zajmuje do 25m2 to zezwolenia nie trzeba, tylko zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wrócił od wroga, namówił mnie żeby podlać co nie co. Pękła tylko jedna flaszka + parę drinków. O 00.30 byłem w wyrze. Dziś wyjazd na zachód, w perspektywie 2400km a ja padam na pysk i oczy mi się zamykają. Będzie ciekawie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.