Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

faraon3021, ja tam z Raina jestem zadowolony ...
Swoop, mozliwe, tylko czym ono sie rozni

 

Ja tam szyby zawsze przygotowuję tak samo: Megs GC -> Duragloss Nu-Glass ->IPA -> NW (jakakolwiek).

Powiem szczerze, że z wytrzymałości Rain-X'a też nie byłem do końca zadowolony. :/

Teraz mam G1 na czołowej i G5 na bocznych szybach, i chyba już nie zamienię na nic innego tego zestawu :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, ja stosowalem juz RainXa na wiele aut, cala butelke prawie zuzylem i na efekty sam nie moglem narzekac, a u ludzi na szybach tez sprawdzal sie dobrze. Moze na czolowej ginal szybko/szybciej tak na bocznych trzyma sie zawsze niezle :)

 

 

Brak pogody zeby umyc dziada i zrobic jakies zdjecia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kumulacja :wallbash: Wczoraj pracownicy docieplający blok zakleili mi czarną folią okna, z uwagi na długi weekend ruszą z pracą dopiero od Poniedziałku, siedzę jak w komórce, ani wywietrzyć ani wyjrzeć. "Koleżanka" z pracy, której udało mi się unikać od prawie roku, zawsze zamieniałem się, wolałem pracować na noc i robiłem inne uniki, dziś dzwoni i oznajmia, że pracuje ze mną na zmianie, dyrekcja dzięki Jej prośbom uznała, że będę w stanie Ją wiele nauczyć. Tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, bo Panieee u mnie w mieście jedna z najszerszych ulic jest jednopasmowa :D ja już raz dostałem dostałem mandat(mój jedyny) za wyprzedzenie z prawej. facet szykował sie do skrętu w lewo i zaczął zwalniać. ja przejechałem obok niego 5km/h szybciej jak jeszcze nie miał kierunku włączonego. zawrócili i złapali mnie po kilkuset metrach :wallbash:

 

teraz poczekałem aż był 100metrowy odcinek gdzie był pas dla prawoskrętu i ją wyprzedziłem. zrobiło tak jeszcze jedno auto i sie pokapowała :D

 

bechcik, na Zamkowej, ale przed kostką ;) a torowisko to już gorsze niż kostka. dziura na dziurze, w jednym miejsu to nawet druty takie jakby zbrojeniowe wyszły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam jechać przez Zamkową to chory jestem :zly: kiedy tam położą porządny asfalt... jak juz jade przykładowo na C.H. Ptak to jadę na Łódź i skręcam przy wulkanizacji i potem na Rzgów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1986, chyba nie szybko :/ pare lat temu Zamkową przejęło miasto więc funduszy za szybko nie będzie na asfalt. paranoją wg. mnie było zerwanie kostki i położenie asfaltu tylko na połowie Zamkowej jeszcze za czasów jak nie należała do miasta, mogli odrazu całą zrobić.

może jakaś petycja? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.