Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To Ty mówisz o szczękach hamulcowych w tylnym bębnie? Jeśli tak to jasne, zablokowało mi kiedyś pod szkołą :D Również typowe w Clio, także lepiej nie zwlekaj, może się nie odblokować...

 

Tak na marginesie - ja miałem wersje 3D, przy każdym odchyleniu i przesunięciu fotela zapalała się kontrolka poduszki, dopiero zlutowanie kabli pomogło... Te auta jednak mają duszę :D

A jak je zlutowałeś to idzie bez problemu wyjąć fotel? Bo w clio mojej 2 połówki zawsze na wiosnę zaświeca sie kontrolka serv i poduszki, żeby na zimę zapaść w sen zimowy i zgasnąć.

Tak więc teraz jest wiosna i sie obudziła jakieś 4 tygodnie temu do życia i pięknie świeci na pomarańczowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew 560zł za szkodę wynikłą z dziury w drodze, hmm ciekawe jak to obliczyli - wymiana łożyska,łożysko, wymiana opony, opona (195/45/17), geometria. :zly:

 

no to jak masz na wszystko FV to napisz pismo, podsumuj i wyślij im całość niech dopłacają różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda całkowita:(( poruszam się drugim swoim autem, nie stać mnie na wynajem....., a pewnie zanim ubezpieczyciel odda kasę sam będę musiał zapłacić

 

[ Dodano: 19 Kwiecień 2013, 20:44 ]

Bez kitu, omijajcie GOATHER z daleka.. zgłosiłem szkodę w dniu wypadku , 2 dni później przyjechał rzeczoznawca na oględziny, diagnoza?!! Szkoda całkowita ( nie dziwie się wyrwało cały przód auta)....

 

I ja miałem "przyjemność" spotkania się z moim ubezpieczycielem jakim jest Gothaer. :D Jakieś przesilenie wiosenne czy co . :D

 

Czytając wpisy tutaj i na forun avensis polazłem do nich z nastawieniem bojowym + ksero wszystkiego co możliwe w zapasie, upoważnienie itp.

Właścicielka autka - moja kochana żona - upitoliła lusterko więc szkoda z AC.

Pojechałem do nich - 1szy wqrw na to że nie ma gdzie zaparkować - jedyne wolne miejsca na części płatnej. :thumbdown:

Idę złożyć papiery i przedstawić auto do oględzin ( wcześniej szkoda zgłoszona tel ).

Pani powiedziała żebym wniosek wypełnił i wtedy podszedł.

Jak powiedziała tak zrobiłem , podchodzę a Pani na to że teraz to muszę poczekać bo jej komputer padł - oczywiście z wyrzutem w głosie pinda głupia.

To ja się jej pytam kto mi zapłaci za stanie na parkingu płatnym a ta że jak mi się podoba to mogę iść na główną recepcję złożyć skargę na nią. Mówię że nie chcę składać skargi tylko chcę złożyć papiery i niech zrobią oględziny i mówię pindzie że pokserować papiery może już teraz bo komputer nie jest do niczego potrzebny - podpisu na monitorze składać nie będę a jak komp zacznie działać to sobie wprowadzi dane.

No i co ? No i się qrde okazało że porobiła ksero a koleżankę poprosiła o wydrukowanie czegoś tam - no qrwa można ? Można !!! A ciekawe ile bym czekał jakbym posłuchał pindy i usiadł czekając uj wie na co.

Na koniec poprosiłem żeby opieczętowała wszystko co dostała i poczekałem na oględziny.

 

A jak będzie dalej to zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja miałem "przyjemność" spotkania się z moim ubezpieczycielem jakim jest Gothaer. Jakieś przesilenie wiosenne czy co .
Ja czekam do 29, czyli ustawowe 30 dni. po tym terminie Interweniował będzie w mojej sprawie DAS, w końcu oni też za coś biorą pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, nie mów tak :cry: jadę do stegny i ma być ciepło :P

sebcio ja druga połowa lipca będę w Mikoszewie, a w Stegnie robię zakupy...

może spocika walniemy :lol:

 

 

a w@#$iło mnie, że pierwsza zmiana totalnie poleciała w h..ja i całą robotę muszę ja odwalić. tłumaczenie "bo się komp zawiesił" no qwa jak w gimnazjum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.