Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslalem ze kupic auto w Polsce oznacza taka mordenge :zly:

znajomy ma do sprzedania trzyletniego avensisa prod.2009/2010 rej. w kombi 1.8PB 60k przebiegu wersja SOL stan igła za całe 55k zł brutto na fakturę,

daj znać czy takie coś Cię interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec z beztroskim myciem/woskowaniem autka na działce :x Blisko ma powstać autostrada i na mało uczęszczanej, do tej pory drodze, wielkie ciężarówki z materiałami sypkimi robią niezły bałagan. Ledwo umyłem autko, nie zdążyłem wytrzeć, a już było w piachu :wallbash: Trzeba chyba zainwestować w jakiś namiot/pawilon :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiałem gdzie w Pabianicach chcą autostradę puszczać :D :D :D

He he, koło Pabianic to tylko same expresówki :) A obok mojej działki ma przebiegać najprawdziwsza A1, planowana już od lat 70-tych, przebieg trasy nawet się nie zmienił, pamiętam z dzieciństwa wbijane paliki, obecnie są w tych samych miejscach, ale projekt jest nowatorski :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, a jechałeś tą częścią gdzie są "kocie łby"? o to mi chodzi :P

równo już nie jest, bo sie całe torowisko rozsypało po zimie :/ przydałyby sie też 2wyznaczone pasy, gdyby były to bym miał bezmandatowe konto :D

 

[ Dodano: 23 Kwiecień 2013, 21:34 ]

buka, +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja znalazłem swoje auto u teściów po domem :mrgreen:

 

http://goo.gl/maps/LNb5b

...dobrze, ze w miarę czyste :D

 

PS> http://goo.gl/maps/lJFah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, uuu rejestracji nie zamazali

 

No właśnie to samo zauważyłem (generalnie mnie to wali) - ale przesuwając się ab front nie widać, jednak z tego kontra co jest link jest spokojnie do odczytania :|

 

PS> należy mi się odszkodowanie, z racji ochrony danych osobowych? :-] Ciekawe... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.