Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No szlag mnie trafi. :wallbash: Pieprzona Cyfra+ - płacę 120zł miesięcznie i mi wyłączyli dwa z trzech kanałów które oglądam - History Channel i BBC Konwledge (TVN CNBC Biznes zostawili). :wallbash:

 

Jutro wywalam to gówno z domu. :zly:

 

Jak tak dalej pójdzie to za 120zł będę miał 1 i 2 TVP. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, u mnie w pierwszym miesiącu "auta" właśnie tak załatwiłem swoją, boli. Ale zawsze muszą być jakieś straty :P

 

Nie mogę na nią patrzeć. Jutro poszukam gdzieś tu jakiejś renowacji u mnie we wsi wrrrrrr. Szlag by to. Ku*** parkuję metr od krawężników a tu jakaś piz** w turbo seiko się napatrzyła na Kubicę chyba i cegła na gaz no ależ mnie zaraz rozniesie.

 

Jest gdzieś u nas patent w Polsce, że robią na miejscu na aucie? Tzn w UK widziałem tak, że gość podjeżdża do miejsca pracy/domu etc i robi na aucie taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jest gdzieś u nas patent w Polsce, że robią na miejscu na aucie? Tzn w UK widziałem tak, że gość podjeżdża do miejsca pracy/domu etc i robi na aucie taką usługę.

 

Są firmy, które mają cały osprzęt wulkanizacyjny zamontowany w busie. Specjalizuję się one jednak głównie w usługach dla ciągników siodłowych i innej maści samochodów ciężarowych, których kierowca na drodze nie ma możliwości wymiany koła.

Ich cenniki są jednak takie, że... Ci się to raczej nie będzie opłacać :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tu jakaś piz** w turbo seiko

:thumbdown:

 

A wkurzył zlot trupów na Bemowie a dokładnie panowie w niebieskich kubraczkach. Normalnie przegląd by zrobili na drodze jak by mogli, a ja tylko chciałem się do domu dostać. Na koniec jeszcze się spytał po co mi białe felgi. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss ostatnio wpadłem w dziurę i wkurzony na maxa, alus pęknięta, opona rozwalona. Jutro jadę na policje po protokół, może jakąś kasę odzyskam od miasta. Dobrze tylko że jeszcze zimę miałem założoną wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss ostatnio wpadłem w dziurę i wkurzony na maxa, alus pęknięta, opona rozwalona. Jutro jadę na policje po protokół, może jakąś kasę odzyskam od miasta. Dobrze tylko że jeszcze zimę miałem założoną wtedy.

 

Powodzenia.

Mnie kiedyś w takiej sytuacji nie chcieli wypisać protokołu twierdząc ,że powinienem ich wezwać na miejsce bo teraz to oni nie mogą tego potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.