Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Póki nie zapłaci to i tak dystrybutor jest zablokowany. Ja staram się zrozumieć takich ludzi (kierowca corolli), może leciał po gaśnicę, może za potrzebą ;)

 

Pan nie tankował.

Mam podobne podejście, kiedy widzę "dziwnie" zaparkowany samochód - zawsze szukam jakiegoś w miarę sensownego wytłumaczenia (np. toaleta, lub że samochody były wcześniej inaczej ustawione), ale w tym przypadku wychodziłem ze stacji, a tutaj podjeżdża Pan na całkowicie pustą (oprócz mnie) stację i parkuje w ten sposób, po czym wychodzi, rozgląda się i powoli udaje się do kasy.... ehhh

 

t_scarf, może pędził do toalety :lol:

i lepiej niech robi coś takiego przy wolnym parkingu niż pod pełnym marketem zajmując 1.5miejsca parkingowego :thumbdown:

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś inny miał sytuację, że aż się chciało, to w ostatniej chwili jest odruch i lipa, nie da się kogoś tłuc, urywać, obijać ;)

 

jak widać są debile, którzy tak potrafią :|

Oczywiście mam tera zna mysli, takich co celowo wymuszają, choć nie mają do tego prawa :thumbdown:

 

:thumbdown:

Debile z Legnicy

 

 

Bo jak ktoś mi zajeżdża t otez jakoś nawet do ostatniej chwili czasme doprowadzam, i autmatem wtedy działam,ze jednak unikam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś inny miał sytuację, że aż się chciało, to w ostatniej chwili jest odruch i lipa, nie da się kogoś tłuc, urywać, obijać ;)

 

jak widać są debile, którzy tak potrafią :|

Oczywiście mam tera zna mysli, takich co celowo wymuszają, choć nie mają do tego prawa :thumbdown:

 

:thumbdown:

Debile z Legnicy

 

Co za durnie. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wkurzyło dwóch gości ~18-19lat co zaparkowało na miejscu dla niepełnosprawnych rozsypującym się Audi100 przy Auchan.

Na moje "który z was inwalida że miejsce zajmuje" jeden i drugi do mnie z pyskiem żebym się odpier. To juz mnie nerw złapał szczyl nie będzie do mnie fikał.

Więc z txtem że faktycznie "inwalidzi umysłowi, tylko że takim to prawka nie dają bo to znaków ani koperty nie potrafi zrobić" Stanął prawie w porzekk na tym miejscu.

Pasażer do mnie z łapami i coś tam pyszczył.

 

A syn do mnie , Tato daj sobie na luz szkoda na nich języka strzępić.. do takich nic nie dociera.

Machnąłem ręką i poszliśmy, ale dzień mi zepsuli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat, dlatego warto nabyć karniaki, albo podrukować karteczek za szybę, co tutaj ktoś wczoraj zapodał. Chociaż karniaki lepsze, bo jak się oklei szybę, bo łatwiej ją wymienić :kox:

A mnie wkurzyło czekoladowe jajko wielkanocne :D Ciotka mi dała bo jej zostało, a ja położyłem je sobie na brzuchu jak leżałem z lapkiem, a że sobie pograłem, to temperatura je rozpuściła i mam całą koszulkę i rozporek w portkach w czekoladzie :zly::wallbash::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat, olej, szkoda nerwów - świata nie zmienisz a jeszcze trafisz na jakiegoś ciołka który jest umysłowym inwalidą, który najpierw coś robi a później dopiero myśli i będzie nieszczęście jak wyciągnię noż, etc.

 

W Realu na okęciu od kilku miesięcy po parkingu chodzi kilku ochroniarzy, czy pada, wieje, śnieży - zawsze są i zwracają uwagę "farbowanym inwalidom"- domyślam się, że za każdym razem słyszeli to samo co Ty "żeby spie*&lać" - od nowego roku asystuje im straż miejska w liczbe 3 jegomości wypisująca mandaty "inwalidom" bez uprawnień za szybą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat, Nie warto. Wujek kiedyś zwrócił uwagę na stacji komuś, czy mógł by stanać w innym miejscu po zatankowaniu. Tamten się nawet nie odezwał. Przyłożył wujkowi prosto w twarz. Wujo musiał zbierać okulary z ziemi. Po zgłoszeniu na Policję oczywiście wyszło, że monitoring na stacji nie działa. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło czekoladowe jajko wielkanocne :D Ciotka mi dała bo jej zostało, a ja położyłem je sobie na brzuchu jak leżałem z lapkiem, a że sobie pograłem, to temperatura je rozpuściła i mam całą koszulkę i rozporek w portkach w czekoladzie :zly::wallbash::cry:

 

Tylko nie wychodź na miasto bo wyjdzie że leciałeś w kakao :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś inny miał sytuację, że aż się chciało, to w ostatniej chwili jest odruch i lipa, nie da się kogoś tłuc, urywać, obijać ;)

 

jak widać są debile, którzy tak potrafią :|

Oczywiście mam tera zna mysli, takich co celowo wymuszają, choć nie mają do tego prawa :thumbdown:

 

:thumbdown:

Debile z Legnicy

 

Co za durnie. :wallbash:

 

W tamtym tyg pewien mądrala w rozbitym zielonym Golfie WWL XXXX złożonym na sztukę próbował mnie ustrzelić na rondzie w Zielonce,zdążyłem się przed nim zebrać i gdy wskoczył już za mnie były heble tak że zatrzymałem się na rondzie a ciota z golfa poszła po krawężniku :D

Mam nadzieję że trafił na kogoś kto mu wytłumaczył że tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod dwóch dniach nieobecności w domu otworzyłem szafkę z arsenałem i moim oczom ukazała się powódź. Nie pomyślałem i przelałem pianę Shiny Garage Perfect Active Foam do butelek po wodzie i w jednej z nich musiała być jakaś skaza, bo wypaliło dziurę i około pół litra poszło w cholerę. Co najdziwniejsze oryginalna butelka od piany też zaczęła się pocić. Teraz muszę szukać jakichś słoików :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.