Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Eee, na letnich też się da, wiem, że to nie jest powód do dumy :oops: . Sezon 2009/2010(zima była wtedy też nie była łaskawa)przejeździłem na jakiś chińskich gumach, letnich które nawet na mokrym już się ślizgają. Parę razy oczywiście ktoś tam popchnął jak wisiałem na zaspach, czy przy wyjeździe z parkingu, ale generalnie nie było tragicznie. Niezła szkoła jazdy i panowania nad autem. Trzeba było się tylko nauczyć ruszać bez nerwów i pośpiechu, nie zwracać uwagi na zdenerwowanych kierowców, bo jak zauważyłem im szybciej chce się ruszyć tym efekty mizerniejsze. To był jedyny sezon zimowy jaki przejeździłem na letnich(dzięki sytuacji finansowej). Na zimówkach człowiek mniej się stresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, nawet się nie przyznawajcie, ze komuś przyszło dziś do głowy na letnich wyjeżdżać :wallbash::wallbash:

 

Ja na ten przykład, mimo iż jeszcze zimowe, siedzę spokojnie w domu, popijam piwko i nigdzie się nie ruszam :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, widzę że masz opracowaną moją metodę ;) Apropo kontroli trakcji, jak ktoś kiedyś mi powiedział - jeśli włącza się jakikolwiek system (abs, asr, etc.), to znaczy że za szybko zapie... ;) Z każdym rokiem jestem coraz bardziej skłonny zapisać to jako przykazanie do KD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład, mimo iż jeszcze zimowe, siedzę spokojnie w domu, popijam piwko i nigdzie się nie ruszam

Ja sobie planowałem dziś spacerek do rodziców, a tu dooopa blada. Wstaję rano, patrzę przez okno i myślę WTF. Małżonka do mnie mówi, że żaden spacer, żaden autobus, że ja dziś nie piję i jedziemy samochodem :/ Wychodzę na zewnątrz a tu:

31032013654.jpg

 

No nic... pojechalim padłem na obiadek świąteczny. Cały czas sypało i sypało, a o 17tej śnieżyca (widok od seniorów z okien):

31032013655.jpg

31032013657.jpg

31032013658.jpg

31032013661.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, widzę że masz opracowaną moją metodę ;)

 

Apropo kontroli trakcji, jak ktoś kiedyś mi powiedział - jeśli włącza się jakikolwiek system (abs, asr, etc.), to znaczy że za szybko zapie... ;)

 

Oj, święte słowa poraz drugi :song::good: Gdzie ten przycisk "pomógł"?? :-]

 

jeśli włącza się jakikolwiek system (abs, asr, etc.)

 

Jedynym systemem, na który nie należy zwracać uwagi (a wręcz robić na przekór) to popularny w niektórych autach: TIVYRDTFVCS

 

(Teściowa In Vechicle You'Re Driving Too Fast Voice Command System) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wkurzyli mnie "glebowicze" i kilku mądrali na letnich. Najpierw jeden blokował siódemkę na podjeździe przed węzłem Skarżysko, potem już w Skarżysku: inny młody pan w e36 miał problem z ruszeniem z pod świateł a potem jechał 15 na godzinę. Efektem było wyprzenie któremu towarzyszyło duże przeciążenie, które to z kolei spowodowało kolizję szarlotki i sernika w bagażniku.

 

Rozpierdzielone ciasto :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym systemem, na który nie należy zwracać uwagi (a wręcz robić na przekór) to popularny w niektórych autach: TIVYRDTFVCS

 

(Teściowa In Vechicle You'Re Driving Too Fast Voice Command System) :-]

 

W tym "systemie" wiele lat temu włączyłem funkcję "silence" w czasie jazdy i jakoś to z reguły działa... Teraz w fiacie mam dobre audio (8 głośników), które przy zwiększaniu prędkości oraz jakiejkolwiek aktywacji wspomnianego systemu, podgłaśnia co-nie-co.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wkurzyli mnie "glebowicze" i kilku mądrali na letnich. Najpierw jeden blokował siódemkę na podjeździe przed węzłem Skarżysko, potem już w Skarżysku: inny młody pan w e36 miał problem z ruszeniem z pod świateł a potem jechał 15 na godzinę.

 

Sądząc po ostatnich wpisach to mógł być ktoś z Forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym "systemie" wiele lat temu włączyłem funkcję "silence" w czasie jazdy i jakoś to z reguły działa..

Ja, podczas gdy system, z trybu początkowego "stand by" przełącza się w tryb "armed" (u mnie przełączenie następuje przy ok 60km/h)a zaraz potem "active" - włączam u siebie system TI "Totally Ingore" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.