Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła paczka z nową latarką więc poszedłem zobaczyć jak działa i :cry::cry::cry:

 

Civic po odebraniu dzisiaj z wymiany oleju, napinacza i filtrów wygląda tak:

 

# przedni prawy błotnik cały porysowany jakby był przed korektą

# maska na samym środku została chyba przetarta szmatą - pełno rys i holosów + akurat samochód jest zakurzony więc widać, że jest czymś przetarte

# lewy przedni błotnik - sytuacja podobna do tej z prawego błotnika

# lewe drzwi na środku porysowane - ktoś musiał się o niego otrzeć

# tylny lewy błotnik - stan jak na drzwiach

# na tylnej klapie/ tylnym lewym błotniku widać ślady tłuste od rękawic - był przepychany

 

Jutro może zrobię jakieś zdjęcia.. :/

nie wiem jeszcze jak prawy tylny błotnik i drzwi :/:wallbash:

mam już dość tego lakieru, po każdej wizycie w jakimkolwiek miejscu gdzie ktoś inny dotyka civica kończy się polerowaniem :wallbash::wallbash::wallbash:

 

winę mechaników pomijam, nie mają pojęcia o tym więc nie będę od nich wymagał, żeby zakładali fartuchy z mikrofibry przy robieniu czegoś w civicu.....

 

W przyszły wtorek trzeba znowu usiąść i odpalić maszynę :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam już dość tego lakieru, po każdej wizycie w jakimkolwiek miejscu gdzie ktoś inny dotyka civica kończy się polerowaniem

 

Chyba pora zacząć samemu wszystko wymieniać :-]

Bo jak nie to pozostaje obkładać auto poduszeczkami przed każdą wizytą u mecha :mrgreen:

 

Ale pocieszę cię. Ja kiedyś zostawiłem na wymianę oleju i czegoś tam, już nie pamiętam. Raz że podczas podnoszenia na lewarku wgnietli mi cały próg na głębokość 5 cm, to jeszcze na fotelu zostawili piękne ślady smaru, oleju i co tam jeszcze mogło być na kombinezonie cudaka od silnika. Generalnie mechanicy olewają czy masz wychuchane auto czy szczura :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oleje to sie samemu wymienia,

Szczególnie jak trzeba później poustawiać kompa.

Wymieniałeś sam kiedyś olej np w M5 lub choćby jakiejś Sce w dyszlu?

 

 

Yyy nie, i co z tego?

W chujowym Oplu, a dokładniej w Astrze nie trzeba grzebać w kompie po wymianie oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyły wgniecione i porysowane drzwi w nowym aucie.

W tym pie.....ym kraju i społeczeństwie buraków nic człowiek nie może mieć dobrego, bo wszystko zniszczą :evil::evil::evil:

+1

Przez ostatnie 2 lata notorycznie kminię jak postawić auto i w którym miejscu - biorę pod uwagę czy obok parkuje sąsiad czy przyjezdny na chwilę z innej dzielnicy. Kilka razy nie udało się zaparkować jak należy i efekt był taki że raz na klamce odprysk lakieru od drzwi sąsiedniego auta a drugi raz jakiś oszołom obtarł czarnym zderzakiem o róg mojego ale UC poszło w ruch i nie ma śladu.

Palę fajki na balkonie i widzę jak przyjeżdżają autobusy zza wawki i wysypują się ludzie z tobołami - przeciskają się pomiędzy autami często "obcierając tobołkiem" autko i uj człowieka strzela na głupotę ludzką. :wallbash:

 

Mnie dodatkowo w nocy wqrzyła jakaś corsa co światła miała tragicznie ustawione. Nic tylko brać młotek i wybijać takim światła na skrzyżowaniach. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy nie, i co z tego?

Widze delikatną różnice między Ską a astrą. Ale to może tylko ja.

 

odpinasz kabel->zestaw zegarów-> inspekcjone kasiren i po temacie :mrgreen:

Nie po to kończyłem szkoły by kupować płytę na allegro do kasowania inspekcji..

 

Wpadam do serwisu na pełnej kur... Pije kawę, robie jakiś test drive, później becaluje za serwis i jadę do domu. A jak!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kończyłem szkoły by kupować płytę na allegro do kasowania inspekcji..

 

Wpadam do serwisu na pełnej kur... Pije kawę, robie jakiś test drive, później becaluje za serwis i jadę do domu. A jak!

Ja tam lubię na bieżąco parametry znać ;)

Aczkolwiek też jestem zdania,że na zmianie oleju ile się oszczędzi 50zł?A z olejem nie wiadomo co robić,w smarze się ubabrze,poza tym zawsze poza olejem jest coś do roboty,a to klocki,a to jakąś końcówkę drążka,to koła przełożyć itp. itd. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Yyy nie, i co z tego?

Widze delikatną różnice między Ską a astrą. Ale to może tylko ja.

 

 

Wpadam do serwisu na pełnej kur... Pije kawę, robie jakiś test drive, później becaluje za serwis i jadę do domu. A jak!

;)

 

mówiłam! bogol z korpo!

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.