Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w zakładzie jutro strajk ostrzegawczy 2 godziny, cały czas nie wiem dlaczego strajkujemy, było o emisji CO2, o podwyżkach płac... ciągle jakieś c.ujowiny. Związkowcy karmią nas bzdurami, mydlą oczy, a pewnie chodzi o dorwanie się do koryta po plecach pracowników. :oops:

 

też coś słyszałem o jutrzejszych strajkach "ostrzegawczych"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyciek oleju spod samochodu ;/ Po zdemontowaniu osłony silnika nie wiem skąd dochodzi, filtr oleju suchy, cała miska olejowa mokra, ale nie widzę śladu skąd wycieka, może wąż od intercoolera nie dokręcony, wytarłem, podokręcałem, przemyłem, zobaczymy jutro jak sprawa się ma, najwyżej się mechanik tym zajmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi stwierdzić, w tych sprawach jestem laikiem, olej był wymieniany w listopadzie, ale czy została ta uszczelka nowa założona to nie wiem, problem został zauważony dziś po południu, rano wyjeżdżając spod domu nie widziałem żadnej plamy oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od góry jest wszystko suche, bagnet też, turbina również, intercooler także, filtr oleju, obstawiałbym że to gdzieś z dołu, bo gdzieś pośrodku wszystko też jest suche, najwięcej świeżego oleju jest w okolicach wózka i miski, a osłona plastikowa była przytarta i połamana. (akurat tutaj nie wiem jak było wczesniej, ale miska nie ma śladów pęknięć czy coś w tym stylu). Wycieki są gdzies od dołu, z lewej strony. Nie ma co gdybać, zobaczy się jutro i w przypadku naprawy tego, poinformuję co było problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może że miska pęknięta jest, moja dziewczyna też tak miała, ale w a3 1.6 benz. ale takie małe plamki miała pod autem i w końcu wjechałem na kanał i wyczaiłem gdzie ciece ;), fakt że nie przyznała się że ją przytarła jak parkowała, dopiero jak to zobaczyłem to mi powiedziała i od razu zrypke dostała. Obserwuj bagnet żebyś nie zatarł auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie przypominam sobie, dzisiaj rano była kostka czysta, przyjeżdżam do pracy (a po drodze nie ma jakiś krawężników czy innych wysepek), idę do auta po pracy, patrzę, a tam plama oleju pod samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, :kox:

 

W sumie to mnie nawet nic nie bolało ale myśle sobie, 5 lat nie byłem to się w końcu wybiorę, zapomniałem że trochę kosztuje taka zabawa :-]

 

Wszystko przez to forum, teraz każde wydane pieniądze przeliczam na woreczki :-]

 

Ale przynajmniej nie będę miał takiego uśmiechu ---> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, :lol::mrgreen:

 

Ari, pewnie miał brudną furę a Ty czystą i się chłop wku... :mrgreen:

 

Właśnie odwrotnie. Pierwszy pasjonata detailingu po 1945 roku...

Zapytał mnie na ujjj mi ramka "hand wash only" pod rejestrację jak brudnym jeżdżę ;):lol:

 

Z racji mojego miłego usposobienia do każdego mieszkańca mej mieściny dopiero później dowiedziałem się, że to miejscowy debil.... Na szczęście to wina Tuska, bo poszło o cenę oleju opałowego :mrgreen:

 

U Nas ludzie nie potrafią być uśmiechnięci... każdy z każdym szuka tylko zwady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś po#@*eb zapierdzielił z połowy osiedla żeliwne dekle ze studzienek deszczowych tych na ulicach i najgorsze że z chodników też. :zly:

mało brakowało a bym do takiej jednej kołem wpadł. :dontknow:

jakbym takiego sku@$$#$%na dorwał to bym mu łapy w dwudziestu miejscach połamał, co by sie do końca życia kijem od miotły podcierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś po#@*eb zapierdzielił z połowy osiedla żeliwne dekle ze studzienek deszczowych tych na ulicach i najgorsze że z chodników też. :zly:

mało brakowało a bym do takiej jednej kołem wpadł. :dontknow:

jakbym takiego sku@$$#$%na dorwał to bym mu łapy w dwudziestu miejscach połamał, co by sie do końca życia kijem od miotły podcierał...

Cytując klasyka "..uja byś zrobił." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.