Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już bez przesady, nie będę nikogo szantażował, że mam nagrane, że zadzwonię po policje itd. Nie będę się zniżał do jego poziomu, jak jest nieuczciwy, to niech taki będzie. Co do policji, to nawet nie będę dzwonił, bo to buraki i są bezużyteczni.

 

złe myślenie... jak cie okradną/pobiją itp to też to zostawisz w spokoju bo nie warto sie zniżać ?

 

Na twoim miejscu bym szukał i kombinował ... już nawet nie dla pieniędzy ale dla spokoju ducha że skur... co takie coś zrobi i ucieknie, zostanie ukarany i będzie miał nauczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już znam bezpośrednią przyczynę powtórnego padnięcia karty graficznej w laptopie mojego ojca (pisałem o tym pare dni temu). Dodam, że ostatni raz laptopem zajmował się profesionalny POLSKI serwis.

dsc00955gq.jpg

Po prawej to takie coś z dużo białego na płycie głównej to rdzeń układu graficznego - jest wielkości paznokcia. Oryginalnie Dell stosuje tylko taśmy termoprzewodzące. Bardzo słabo sobie taki zestaw razi z odprowadzaniem ciepła, jednak w moim laptopie takie coś na karcie graficznej daje radę już 7 rok. A w egzemplarzu mojego ojca po polskim serwisie zestaw termoizalotorów (bo inaczej tego nazwać nie można) był następujący: rdzeń -> pasta silikonowa->aluminiowa blaszka-> pasta i dopiero miedzany rdzeń termorurki. W dodatku wokół rdzenia była pozostałośc po taśmie termoprzewodzącej i folia niewiadomego pochodzenia (pewnie izolator elektryczny, bo na PCB GPU jest rozmieszczone kilka rezystorów - w przypadku rozwiązania Della zupełnie nie potrzebna = kolejny niepotrzebny izolator. :dontknow: A to co widać po lewej, to właśnie rdzeń termorurki. Ślad po paście powinien być mniejwięcej w kształcie rdzenia, a tu widać jak doskonale "przylegał". :idea:

No nic. :/

 

Edit: tak teraz patrzę i co tu jest kurde grane. Ten miedziany rdzeń nie jest oryginalny?!

 

[ Dodano: 15 Grudzień 2011, 18:08 ]

Żeby nie był do końca offtopic, to FG500 na filcu :lol:

Nie ma co się śmiać. Rdzenie będą mi wdzięczne za to :)

Ostatnia fota to wyprowadzenie odlewu aluminiowego o dość dużym ziarnie odlewniczym to dośc gładkiej powierzchni. Ideał nie jest, do chłodzenia starczy.

dsc00958wn.jpg

dsc00959ls.jpg

dsc00961ds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Białym Borze postawili (podobno jak zwykle) śmietnik na wlocie gdzie jest ograniczenie do 40.

 

Mam nadzieję, że nic nie przyjdzie, bo miałem ok 50.

Pocieszam się tym, że nie błysnęło ;)

 

jak jechałeś 51, to wypatruj listonosza :-] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zależy jak jest ustawiony, bo w dzień też błyska.
w Polsce na jakiejś wiosce walneło że aż mi sie czerwono zrobiło

 

Panowie w maszty zakadane jest również takie ustrojstwo jak "fotoimitator", który zdjęć nie robi, tylko imituje jego zrobienie poprzez błysk lampy, przy przekroczonym progu dopuszczalnym. polecam lekturę : KLIK

 

Dobrze nawoskowana tablica byla ;)

 

bla bla bal ... MIT !

 

A co do tematu, właśnie wstałem i mam taki ból głowy, jak bym sam wiadro gorzały ogarnął. A tu zaraz na 2 zmianę. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.