Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

szanowna Pani Profesor z anatomii na zywym czlowieku, mam jedna nieobecnosc do odrobienia a ona robi problemy, mowi ze mam przyjsc w padzierniku to odrobie. To jej mowie ze zalezaloby mi zeby licencjata w pierwszym, terminie napisac tzn 10 lipca. A ta ze jakies przedluzenia to i w pazdzierniku mozna zdawac licka. W dziekanacie oczywiscie pierwsze babeczka slyszy zeby licki byly w pazdzierniku..zajebioza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mirko, w Megane rok temu padła lambda diagnostyczna. raz na pół roku mi sie zapali kontrolka, i wywali błąd w komputerze. kosztuje ona 300zł, a nie jest w zasadzie do niczego potrzebna to mechanik kazał jeździć dopóki nie będe miał wolnej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można jeździć... ale od jakiegoś czasu, jeszcze przed zapaleniem checka auto nie miało mocy... i spalało więcej niestety. Błąd wywalał się po kilku przejechanych km od kasowania. Poza tym wolę wymienić sondę niż później sondę i katalizator :/

 

U mnie koszt circa 500 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sterująca, czyli przed (o ile dobrze to rozumuję), mój fachman powiedział mi tylko, że oryginał NGK kosztuje ca. 500 PLN, ale dostał sygnał na używkę (prawie darmo bo auto do kasacji) więc jest jakaś tam nadzieja że koszta będą mniejsze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zrozumiałem to Debian dobrze kombinuje że chodzi o GNU/Linux?

 

Mnie wkurzył natomiast kumpel głoszący swoje motoryzacyjne teorie nie mające żadnego odbicia w rzeczywistoći czy też nawet w żadnej literaturze fachowej. I weź takeimu wytłumacz że nie ma racji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażasz nas czasem? ;)

Nie ;)

 

Jedyne co zrozumiałem to Debian dobrze kombinuje że chodzi o GNU/Linux?

Tak - masz rację ;) Po prostu stawiam sobie tak jakby prywatnego "vps" działającego lokalnie.

 

barat, a na cholerę CI dev?

Bo MAMP jest lekko "upośledzony" (chociażby case-insensitive) i wolę pracować w środowisku zbliżonym do tego naserwerze produkcyjnym ;) Do tego snapshoty - mogę kombinować z ustawieniami serwera a jak nie wyjdzie to zrobić rollback.

Mogę mieć też kilka maszyn dla różnych celów.

 

To były takie narzekania programisty ... a, że akurat to forum miałem otwarte to pomarudziłem w tym wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picollo, dzień wcześniej trochę spadło, ale rzędu 10-15cm. To ostatnia noc i cały dzień był kluczowy. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że spadło ponad 50cm śniegu w niecałe 2 dni. Nie jedno auto dzisiaj pchałem, a o szuflowaniu chodnika to nie wspomnę ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.