Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

kuflik, nie, jeżdżę swoim ;)

 

ja tam zawsze mówię, że samochód jest taty, ja go po prostu tylko użytkuje ;)

 

"moje" uważam za kupione za moje, zarobione pieniądze :-]:P

 

 

 

 

piszę tak z nudów, bez spiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

geno, to na jakim Ty w końcu stanowisku pracujesz? - naczelny degustator czy "konserwator" pojazdów? :dontknow:

A może dwa stołki trzymasz i ciągniesz tu i tu na pół etatu? :o:o

 

No i nasuwa się w takiej sytuacji pytanie, czy myjesz rączki przed "zmianą stołka"? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wrzucanie wszystkich do jednego wora :-]

 

nie każdy "mistrz kierownicy" na torze jest dobry w jeździe na zwykłych drogach niezależnie od tego czy w PL czy w innym kraju. Często ci z F1 nie bardzo sobie z tym radzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem laptopa do roboty bo wylączał się a automata po wlączeniu systemu,zresetowałem bios do ustawień fabrycznych,cały dzien dobrze chodził,wyłączyłem,włączyłem,wyłączyłem i teraz w ogóle nie wstaje... pewnie bios do przeprogramowania... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, Wiem, że czasy na torze nie zawsze są wyznacznikiem ogólnego poziomu jazdy na ulicy, ale jednak 3 krotny mistrz świata poradzi sobie na drodze. Tym bardziej, że ścigając się na torze uczysz się czytać zachowania innych i po każdym najmniejszym ruchu domyślasz się co gość może zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, to jest właśnie cała kwintesencja mojego zawodu. Oficjalnie 3 stołki, w rzeczywistości 4 i trzy różne spółki. Do tego oczywiście degustacja, konserwacja, dystrybucja.

Jedzie jakąś lewizną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, to jest właśnie cała kwintesencja mojego zawodu. Oficjalnie 3 stołki, w rzeczywistości 4 i trzy różne spółki. Do tego oczywiście degustacja, konserwacja, dystrybucja.

:shock::shock::shock:

 

ale Ty jestes pazerny na robote... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, to jest właśnie cała kwintesencja mojego zawodu. Oficjalnie 3 stołki, w rzeczywistości 4 i trzy różne spółki. Do tego oczywiście degustacja, konserwacja, dystrybucja.

:shock::shock::shock:

 

ale Ty jestes pazerny na robote... :)

 

Tym bardziej że takie bezrobocie a on zamiast dac pracę sam 3-4 stołki oblatuje. .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.