Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, piszcie co chcecie, róbcie co chcecie ale uwierzcie, że kiedy już naprawdę będziecie umieli jeździć, nie będziecie opisywać na forach każdego swojego wyjazdu z domu.

Tak jak napisał g.pajak, ilości przejechanych kilometrów (czyli doświadczenia) nic nie zstąpi :dontknow:

ja nie opisuje więc naprawde umiem jeździć? :D:good:

co do ilości przejechanych kilometrów to również sprawa dyskusyjną.

kierowca nr 1 zrobił w rok 20tys w mieście i 10tys na autostradzie

kierowca nr 2 zrobił w rok 10tys w mieście i 40 na autostradzie.

myślę, że bardziej ogarnięty w jeździe będzie 1szy kierowca, bo w mieście jest mnogość różnych sytaacji

 

g.pajak, chyba oboje sie nie rozumiemy do końca :P ja wiem o co Tobie chodzi w tym co piszesz, nie rozumiem jedynie dlaczego to piszesz. wcześniejsza rozmowa dotyczyła bardziej zachowań na drodze niż prowadzenia auta w sensie panowania nad nim, bycia mistrzem kierownicy itp, a moim zdaniem Twoje posty odnoszą sie do tego drugiego :P

 

[ Dodano: 9 Marzec 2013, 23:18 ]

geno, do mnie pijesz z tym tyłem i belką? czy napisałem że było to 160km/h czy po prostu, że prędkość wyższa niż w zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
co do ilości przejechanych kilometrów to również sprawa dyskusyjną.

kierowca nr 1 zrobił w rok 20tys w mieście i 10tys na autostradzie

kierowca nr 2 zrobił w rok 10tys w mieście i 40 na autostradzie.

myślę, że bardziej ogarnięty w jeździe będzie 1szy kierowca, bo w mieście jest mnogość różnych sytaacji

 

ojjj :mrgreen: - zdziwiłbyś się jaka mnogość sytuacji może Cię spotkać na POLSKIEJ "autostradzie" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Startujesz jeszcze? Czym jeździsz/jeździłeś i w jakich imprezach?

Zbyt słabym kierowcą jestem na jeżdżenie w imprezach. Ale R2 akurat mam, kiedyś dawno temu zrobiłem ;) Pewnie w PZM z Katowicach sobie sprawdzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się elektrycznie tutaj zrobiło... sam mam małe doświadczenie - prawo jazdy niecałe 4 lata i NIGDY nie pisałem na forum, że super jeżdżę. Czasami jak coś odwalę, to sam się sobie dziwię później. Chyba młody człowiek gdzieś tych emocji szuka.

 

Ale jeździłem też z osobami, które prawo-jazdy mają 30 lat i nad samochodem nie panują. Więc to też trochę od osoby zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, faktycznie, przejście z podsterowności na nadstetowność - zbieżność ma wpływ ;)

Eureka! :D

 

Ustaw zbieżność.

Na belce się nie da :D:D

 

Żartuję sobie ;-)

 

Polak - wiadomo najlepszy lekarz, kierowca i nie tylko. Widać że w dalszym ciągu coś jest w tych powiedzonkach. Dopóki przechwałki i bezgraniczna wiara we własne umiejętności nie kończą się twardym lądowaniem to jest nieszkodliwie i nawet przyjemnie :)

Pokory, jak wyżej napisał któryś z kolegów, można się nauczyć jeżdżąc (na Playstation nie bardzo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokory, jak wyżej napisał któryś z kolegów, można się nauczyć jeżdżąc (na Playstation nie bardzo).

pfff, nie znasz sie :kox:;)

nawet nie wiesz ile mi dało katowanie Test Drive Unlimited czy Gran Turismo na Logitechu G25. sama praca nóg na pedałach, przekładanie rąk na kierownicy.

oczywiście do umiejętności jazdy nie ma to wiele wspólnego, ale pozwala wyćwiczyć np. nawyk zakładania kontry(chyba to jedyny nawyk którego da sie nauczyć na PC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, no nic, wracam do Forzy ;)

 

BTW. machanie G25 chyba pozwoliło mi pisać jeszcze te posty tutaj, gdyby nie parę lat latania na symulatorach, mogłoby się skończyć inaczej ;)

 

każde "machanie" kierownicą, nawet Logitech'a :D poprawia refleks... przynajmniej tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawyk zakładania kontry(chyba to jedyny nawyk którego da sie nauczyć na PC

 

he,he... tylko mało który symulator potrafi nauczyć kiedy i jak "odkręcić" tą kontrę :evil: a to w zakładaniu "kontry" niestety najważniejsze :-]

...jak każdy adept latania bokiem pewnie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, to nie byle jaki logitech :lol: skrzynia w układzie H, pedały chodzą z różnym oporem, kierownica 900stopni i force feedback

 

31546718-7440-4c9e-b25a-d83c971f303c_product.jpg

 

nawyk zakładania kontry(chyba to jedyny nawyk którego da sie nauczyć na PC

 

he,he... tylko mało który symulator potrafi nauczyć kiedy i jak "odkręcić" tą kontrę :evil: a to zakładaniu "kontry" niestety najważniejsze :-]

...jak każdy adept latania bokiem pewnie wie ;)

dlatego napisałem o samym nawyku zakładania kontry, a nie np. puszczeniu kierownicy :P

aczkolwiek mój brat który usiadł do DIRTa przy G25 mając prawo jazdy od jakiś 8 lat stwierdził, że realizm jest nawet przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w miarę kierownicę. Grałem za dużo w gierki samochodowe wtedy jak niektórzy mieli mleczko pod nosem :D W dalszym ciągu mnie to bawi, ale uważam że w niewielkim stopniu przekłada się na rzeczywistość.

Mój kumpel który w tamtych czasach miał prawo jazdy i dobre czasy na odcinkach CMR skończył w prawdziwym lesie, a ja spaliłem sprzęgło próbując go stamtąd wyciągnąć.

 

No refleks może tak ..i tyle :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem za dużo w gierki samochodowe wtedy jak niektórzy mieli mleczko pod nosem :D W dalszym ciągu mnie to bawi, ale uważam że w |

ale gry sie dużo zmieniły. dla porównania zagrałem na G25 w jakąś starą gre i nie dało rady normalnie jechać.

gry poszły bardzo do przodu, ale równie wiele im brakuje

 

Kama, usuń mnie z cytatu, bo to nie mój :-]

P.S. chyba czytać :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre czasy na odcinkach CMR

 

...oj, w Colina się trochę grało :kox: To były czasy :D

 

Ale ja jeszcze z tych co w pierwsze Test Drive grało na Amidze :P

 

Pamiętam jeszcze komunikat po skończonej przejażdżce: sport cars can drive faster...

 

Tym miłym akcentem kończę na dziś, bo nie mogę Was już słuchać :-]

Dobranoc! ;)

+1 ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.