Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Eryczek, prawo jazdy mam od ponad 7 lat, ale nie rozumiemm po co takie licytacje, luzne gadki i tyle, kazdy pisze co chce, mnie tez nie jara jak co 5 minit ktos pisze ze temp spadla ponizej zera i placz ze nie mozna auta umyc, albo ze ktos umyl i spadl snieg, a jakos nikt sie o to nie czepia, wiec wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwarty i gotowy dalej pisać jakiś referacik na fizykę i sprawozdanie na miernictwo, ale zacząłem dłubać przy nieszczęsnym nadmuchu od klimy i wszelka ochota mi na to przeszła :| Znowu chyba o kolejny tydzień wszystko się przeciągnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, +1, ale jednak też chyba inaczej podchodziło się do jazdy. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo mam dopiero 20 lat, ale teraz raczej większość ludzi wsiada za kółko i wydaje im się, że są mistrzami kierownicy i potem lądują w polu lub na drzewie. Nie wiem skąd to się wzięło :o Np. mój tatko potrafi cisnąć 70 km/h po śniegu czy lodzie gdzie ja boję się 40 przekraczać. Swoje już przejeździł. Jeździ ostrożnie, ale jeśli ma przycisnąć po śniegu to przyciśnie i spokojnie sobie poradzi, chociaż ja czasami wolałbym wysiąść :lol: Całe życie za kółkiem, a teraz byle gówniaż może dorobić się swojego zapierdzielacza a potem trzeba wyciągać takiego z rowu. Wraz z nadejściem zimowych opon przyszła większa lekkomyślność. Założy taki jegomość zimowe gumy i myśli, że one odwalą za niego całą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja wczoraj jechałem ze 40km/h co i tak się okazało że za szybko zimówki nie pomogły... z resztą co się dziwić jak lód na drodze :thumbdown: Mnie za to nie wkurza jazda ostrożna jak spadł śnieg itp. natomiast dzisiaj trasa standard jadę z te 50-70km/h bo dziury że masakra taki piękny odcinek i oczywiście najlepsze bolidy mnie wyprzedzają. Zaczyna się ładna droga te same bolidy70km/h ... gdzie logika ?? :evil:

 

aaa... znowu jestem chory :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie za kółkiem, a teraz byle gówniaż może dorobić się swojego zapierdzielacza a potem trzeba wyciągać takiego z rowu. Wraz z nadejściem zimowych opon przyszła większa lekkomyślność. Założy taki jegomość zimowe gumy i myśli, że one odwalą za niego całą robotę.

 

Dokładnie, zresztą teraz auto kupisz za psie pieniądze.

Weźmy dla przykładu moje, prawie 200KM a kupisz je za 1,5 tys :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, wczoraj chociaż poczułem się jakbym jechał z jakimś potworem pod machą, bo na każdym biegu przy oparciu nogi o gaz nie było trakcji :lol: Co do wyprzedzania się, to ja nie mogę zrozumieć po co jakiś jegomość wyprzedza mnie na ograniczeniu do 70 chociaż jadę 100 i później jedzie równo ze mną lub później odrobinę zwolni i tak możemy się wyprzedzać w nieskończoność :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, wiem coś o tym :D Włączam TV kiedy tylko bardzo mi się nudzi. Polatam po programach i zawsze troszkę zleci. Sporo programów mam, ale wszystko to takie nijakie. Jedyne pewniaki u mnie to Euro Sport , Discovery i podobne ;) Reszta to same pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, w Turbo też tak czasem powiewa stęchlizną. Takie te programy nijakie jakieś. Ale ogólnie nie jest źle. Od kiedy mam szerokopasmowy net zapomniałem, że piętro niżej mam TV :kox: Nawet mój telewizorek wyleciał z pokoju :evil: Chociaż czasem włączyłbym go sobie :(:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niektóre programy w TVN Turbo

 

To akurat czasami lubię, bo i tak wiem, że kiedyś się zobaczę w "Uwaga Pirat", z głupim komentarzem. :mrgreen:

Takie te programy nijakie jakieś. Ale ogólnie nie jest źle.

 

Może nie uwierzycie, ale mam jeszcze kineskopowy TV, który ma 22 lata, z dekoderem z pełnym pakietem - nie wiem po co? :dontknow: Telewizja to jakaś masakra - nie wiem po co ja do tego pudełka podchodziłem, k..a j..go m.ć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprzedzania się, to ja nie mogę zrozumieć po co jakiś jegomość wyprzedza mnie na ograniczeniu do 70 chociaż jadę 100 i później jedzie równo ze mną lub później odrobinę zwolni i tak możemy się wyprzedzać w nieskończoność :o

sam tak często robie, że wyprzedzam kogoś a i tak jedziemy tą samą prędkością. są tego 2powody:

a) zakręty/łuki przejeżdża wolniej niż ja

b) nie lubie jechać za kimś, bo pewniej sie czuje jak przed sobą mam pusto, szczególnie w trasie :P

kiedyś jechałem za takim człowiekiem który co 1-2minuty dotykał hamulca. nie wiem po co, bo nawet nie zwalniał, było to dotknięcie na 1sekunde. ale w takiej sytuacji człowiek też zaczyna hamować. była to bardzo męcząca jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, Camel-, "miszczów" teoretyków jest niestety dużo. Nie mam chłopaki nic do waszego wieku, ale skoro nie jeździliście na rajdach mając licencję przed prawkiem, przestańcie teoretyzować. Prawdopodobnie obydwoje jeszcze nie umiecie jeździć, uświadomcie to sobie proszę :?

 

Obydwu was akurat bardzo lubię, jesteście naprawdę bardzo sympatyczni, naprawdę :good:

także nie bierzcie tego do siebie jako jakiś atak... po prostu więcej dystansu do swojego doświadczenia "za kołem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.